Beşiktaş'ta Sezer Öztürk ve İbrahim Toraman'a af çıkıyor

Beşiktaş'ta 7 aydır takımdan ayrı çalışan Sezer Öztürk ve İbrahim Toraman'a A takım yolu göründü. Kavga ettikleri gerekçesiyle kadro dışı kalan her iki futbolcunun affedilmesi bekleniyor.Beşiktaş'ta yaklaşık 8 ay önce kavga ettikleri...

Beşiktaş'ta Sezer Öztürk ve İbrahim Toraman'a af çıkıyor
15 Mayıs 2014 Perşembe 17:58

Beşiktaş'ta 7 aydır takımdan ayrı çalışan Sezer Öztürk ve İbrahim Toraman'a A takım yolu göründü. Kavga ettikleri gerekçesiyle kadro dışı kalan her iki futbolcunun affedilmesi bekleniyor.

Beşiktaş'ta yaklaşık 8 ay önce kavga ettikleri gerekçesiyle kadro dışı bırakılan Sezer Öztürk ve İbrahim Toraman'a af geliyor. ntvspor.net'in haberine göre, İbrahim ve Sezer, 2013'ün ekim ayında kavga ettikleri için teknik heyetin raporu doğrultusunda kadro dışı kalmışlardı. O tarihten bu yana çalışmalarını takımdan ayrı olarak sürdüren iki futbolcu, aralarındaki buzları eritmişlerdi. Sezon içinde yeniden takıma dönmeleri gündeme gelse de, teknik direktör Bilic bu duruma olumlu yaklaşmamıştı.

İbrahim ve Sezer'in son hafta oynanacak Gençlerbirliği maçı sonrası teknik heyet tarafından affedilecekleri öğrenildi. İki futbolcu da yeni sezon öncesi takımın yurtdışı hazırlık kampına dahil olacak ve performanslarına göre takımda kalıp kalmayacakaları netleşecek.

Ayrıca başkan Fikret Orman'ın, Sezer ve İbrahim'in affedilmeleri yönünde teknik heyete görüş bildirdiği ifade edildi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×