Beşiktaş'ta Erdoğan Aktaş, iletişimin başına getirildi

Beşiktaş, kulübün iletişim komitesinin başına Erdoğan Aktaş'ı getirdi. Aktaş bugün itibarıyla yeni görevine başladı.

Beşiktaş'ta Erdoğan Aktaş, iletişimin başına getirildi
02 Nisan 2014 Çarşamba 19:38

Beşiktaş, kulübün iletişim komitesinin başına Erdoğan Aktaş'ı getirdi. Aktaş bugün itibarıyla yeni görevine başladı.

Erdoğan Aktaş, Beşiktaş İcra Kurulu’na bağlı olarak kurumsal İletişim, Beşiktaş TV, kulübün tüm yayınları, internet ve sosyal medyadan sorumlu olacak. Öte yandan Erdoğan Aktaş'ın, yeni görevinden maaş almayacağı ve gönüllü olarak bu işi sürdüreceği belirtildi.

Erdoğan Aktaş kimdir?

1967 yılında İstanbul’da doğan Erdoğan Aktaş, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü mezunudur. 1984 yılında Güneş Gazetesi ile muhabirliğe başlayan Aktaş, daha sonra sırasıyla Gazete Gazetesi, Hürriyet, Sabah ve Milliyet'de polis muhabiri olarak çalıştı.

1992 yılında Star TV'de televizyon haberciliğine başladı. Muhabir olarak sırasıyla Star TV, Show TV ve NTV'de görev aldı.1999-2005 yılları arasında NTV'de Yakın Plan isimle programı hazırlayıp sundu. Bu arada Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli bölgelerinde gazeteci olarak gelişmeleri takip etti.

Televizyonculuğa adım attığı Star TV'ye 2005 yılı Mart ayında Genel Yayın Yönetmeni olarak geri döndü. Bu arada "Aşık Olan Terkeder" isimli ilk romanı yayınlandı. Star TV'deki görevini sürdürürken, aynı zamanda Posta Gazetesi'nde günlük köşe yazıları yazdı. 2008 yılında ise Haber Türk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevini aldı. 2009 yılından bu yana ATV Haber Genel Yayın Yönetmenliği sürdüren Erdoğan Aktaş evli ve üç çocuk babasıdır.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×