Beşiktaş'lı Futbolcu Hastaneye Kaldırıldı

Galatasaray - Beşiktaş maçının 84. dakikasında yaşanan bir pozisyonda baygınlık geçiren ve tedavi sonrası oyuna devam eden Cenk Gönen, karşılaşmanın ardından hastaneye kaldırıldı.

Beşiktaş'lı Futbolcu Hastaneye Kaldırıldı
23 Şubat 2014 Pazar 13:06

Galatasaray'ın 1-0 galip geldiği maçın son bölümlerinde Beşiktaşlı kaleci Cenk, bir pozisyonda yüz üstü yere düştü ve kısa süreli baygınlık geçirdi. Oyuna 46. dakikada Tolga Zengin'in gözündeki problem nedeniyle dahil olan Cenk'in sağ kaşının açıldığı ve görme problemi çektiği görüldü. Yaklaşık 10 dakikalık tedaviden sonra oyun kaldığı yerden devam ederken, Cenk maçı bu şekilde tamamladı.

Beşiktaşlı kaleci, karşılaşmanın ardından ise hastaneye götürüldü. Futbolcunun burada çekilecek MR'dan sonra durumunun netleşeceği öğrenildi.

BİLİNCİ YERİNE GELEN CENK, İLK ANNESİNİ ARADI

Galatasaray maçının ardından hastaneye kaldırılan Beşiktaşlı kaleci Cenk Gönen'in bilinci yerine geldi.

Derbi maçın 84. dakikasında yaşanan bir pozisyonda baygınlık geçiren ve tedavi sonrası oyuna devam eden Cenk Gönen, karşılaşmanın ardından hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede yapılan tedavi sonrası bilinci yerine gelen Cenk, ilk olarak annesini aradı ve durumu hakkında bilgi verdi.

Acıbadem Fulya Hastanesi'ned tedavisi devam eden Cenk'in durumuyla ilgili kulüp yöneticilerini açıklama yapması bekleniyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×