Beşiktaş Taraftarları Derneği'nden iftar programı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Beşiktaş Taraftarları Derneği tarafından iftar programı düzenlendi. Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği tarafından düzenlenen iftar programı yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Ofis yolunda gerçekleştirilen...

Beşiktaş Taraftarları Derneği'nden iftar programı
22 Temmuz 2014 Salı 14:23

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Beşiktaş Taraftarları Derneği tarafından iftar programı düzenlendi.

Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği tarafından düzenlenen iftar programı yoğun katılım ile gerçekleştirildi. Ofis yolunda gerçekleştirilen iftara üyeler eşleri ve davetliler katıldı. Ezanın okunması ile birlikte iftarını yapan davetliler çay içip sohbet etme imkanı buldu.

İftar programı sonrasında gazetecilere açıklamada bulunan Beşiktaş taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik, "Bizler Beşiktaş taraftarları Derneği olarak her yıl iftar programında bir araya geliyoruz. Bizleri kırmayarak iftarımıza katılan herkese şahsım ve yönetim kurulu üyelerin adına teşekkür ediyorum." dedi.

Diğer yandan Beşiktaş Taraftarları Derneği iftarına katılan ve 5 yıl sürdürdüğü Galatasaray Taraftarları Derneği başkanlığını ailevi nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kalan Özgür Barış'a Beşiktaş taraftarları Derneği başkanı Tarkan Adik tarafından teşekkür plaketi verildi.

İftar programının sonunda ise iftara katılanlar arasında yapılan çekilişle 3 Beşiktaş forması ve 10 atkı hediye edildi.

CİHAN

Beşiktaş Taraftarları Derneği'nden iftar programı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×