Beşiktaş PDFK'ya sevkedildi!

Beşiktaş, Akhisar Belediyespor ile oynadığı maçta taraftarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahurat nedeniyle PDFK'ya sevkedildi.

Beşiktaş PDFK'ya sevkedildi!
15 Mayıs 2015 Cuma 17:42

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklama şöyle;

 Hukuk Müşavirliği'nce 15.05.2015 tarihinde Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na yapılan sevk raporları aşağıda belirtilmiştir.

1- AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Kulübü'nün 14.05.2015 tarihinde oynanan AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

2- BEŞİKTAŞ A.Ş.Kulübü'nün 14.05.2015 tarihinde oynanan AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

3- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Kulübü'nün 14.05.2015 tarihinde oynanan BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - SAKARYASPOR A.Ş. Spor Toto 3. Lig Play-Off müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 53. maddesi uyarınca ve "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatının 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×