Batman Valisi Arslan: Olimpiyat şampiyonu ol arabayı al

İstanbul'da yapılacak Türkiye Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası'na katılacak sporcuları kabul eden Vali Yılmaz Arslan, Batman’dan Avrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonu bir sporcu çıkması halinde kendisine otomobil hediye edileceğini if.

Batman Valisi Arslan: Olimpiyat şampiyonu ol arabayı al
16 Ocak 2014 Perşembe 16:58

İstanbul'da yapılacak Türkiye Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası'na katılacak sporcuları kabul eden Vali Yılmaz Arslan, Batman’dan Avrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonu bir sporcu çıkması halinde kendisine otomobil hediye edileceğini ifade etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Yıldız Boks Takımı sporcuları Vali Yılmaz Arslan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aydın Ekinci, spordan sorumlu Şube Müdürü Eyüphan Erdoğan, boks antrenörü Güldeniz Zoroğlu ve sporcular katıldı.

Kabullerinden dolayı Vali Arslan'a teşekkür eden yönetici ve sporcular, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ziyarette sporcular adına konuşan İl Müdürü Aydın Ekinci, Batman’dan ilk defa bayan sporcuların, Bayanlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'na katılacaklarını söyledi.

Ekinci, 17-23 Ocak 2014 tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak olan şampiyonaya Batman’ı temsilen antrenör Güldeniz Zoroğlu yönetiminde Batman’ın ilk lisanslı bayan boksörleri olan Bahar Ertaş ve Hilal Tekeş’in katılacağını belirtti.

Sporcularla bir süre sohbet eden Vali Arslan, Batman’dan Avrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonu bir sporcu çıkması halinde kendisine otomobil hediye edileceğini ifade etti.

Ziyaretin sonunda Vali Arslan, müsabakalara katılacak sporculara başarı dileğinde bulunarak genç boksörlere hediye verdi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×