Batman Petrolspor Güreş Takımı, Türkiye ikincisi oldu

Batman Petrolspor Güreş Takımı Gaziantep’te yapılan 11-13 ve 14- 15 yaş grekoromen Türkiye Şampiyonası'nda büyük bir başarıya imza attı.Dört sporcusu Türkiye şampiyonu, iki sporcusu Türkiye üçüncüsü olan Batman Petrolspor takım halinde...

Batman Petrolspor Güreş Takımı, Türkiye ikincisi oldu
16 Haziran 2014 Pazartesi 16:33

Batman Petrolspor Güreş Takımı Gaziantep’te yapılan 11-13 ve 14- 15 yaş grekoromen Türkiye Şampiyonası'nda büyük bir başarıya imza attı.

Dört sporcusu Türkiye şampiyonu, iki sporcusu Türkiye üçüncüsü olan Batman Petrolspor takım halinde Türkiye ikincisi oldu.

Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya ve birçok güreş otoritesinden tam puan alan Petrolspor Güreş Takımı, Gaziantep’te ayakta alkışlandı. 11-13 yaş grubunda 38 kiloda Şahan Acar Türkiye şampiyonu, 14-15 yaş grubunda 32 kiloda Şehmus Kaplan Türkiye şampiyonu, 35 kiloda Muhammed Acar Türkiye Şampiyonu, Doğan Kara 38 kiloda Türkiye Şampiyonu oldu. 11-13 yaş kategorisinde ise 38 kiloda Muhammed Gök Türkiye üçüncüsü, 14-15 yaş grubunda 100 kiloda Emrah Timurtaş Türkiye üçüncüsü oldu.

AKIN: "TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINI KUTLUYORUM"

TPAO Batman Bölge Müdürü ve Batman Petrolspor Kulüp Başkanı Gökhan Akın, Türkiye Grekoromen Güreş Şampiyonası'nda Petrolspor forması altında dört sporcunun Türkiye birincisi ve iki sporcunun da Türkiye üçüncüsü olmasının, Petrolspor camiasını olduğu kadar tüm Batman halkını sevindirdiğini söyledi. Akın, "Gaziantep’te yapılan şampiyonada ayakta alkışlanan şampiyon güreşçiler başta olmak üzere antrenör İbrahim Halil Kay ve emeği geçen çalışma arkadaşlarını kutluyorum." dedi.

CİHAN

Batman Petrolspor Güreş Takımı, Türkiye ikincisi oldu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×