Basketbol: Haftanın programı

- Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nde 6, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde 4. hafta maçları yapılacak - Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 9. hafta karşılaşmaları oynanacak

Basketbol: Haftanın programı


İSTANBUL (AA) - Spor Toto Basketbol Süper Ligi'ne 6, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'ne 4, Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne (TBL) ise 9. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto Basketbol Süper Ligi, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ve TBL'de haftanın maç programı şöyle:


- Spor Toto Basketbol Süper Ligi


Yarın:

16.00 TED Ankara Kolejliler-Pınar Karşıyaka (Ankara)

16.00 Muratbey Uşak-Yeşilgiresun Belediyespor (Uşak Üniversitesi)

17.00 Gaziantep Basketbol-Best Balıkesir (Karataş Şahinbey)

18.00 Beşiktaş Sompo Japan-Darüşşafaka Doğuş (Beşiktaş Akatlar Arena)

19.00 Trabzonspor Medical Park-İstabul Büyükşehir Belediyespor (Hayri Gür)

13 Kasım Pazar:

15.00 Banvit-TOFAŞ (Banvit Kara Ali Acar)

17.00 Anadolu Efes-Demir İnşaat Büyükçekmece (Abdi İpekçi)

19.00 Fenerbahçe-Galatasaray Odeabank (Ülker Sports Arena)


- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi


Yarın:

14.00 Galatasaray-BOTAŞ (Abdi İpekçi)

14.00 Girne Üniversitesi-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Mamak Belediyesi)

16.00 Tosyalı Toyo Osmaniye-İstanbul Üniversitesi (Tosyalı)

13 Kasım Pazar:

14.00 Adana ASKİ-Bellona AGÜ (Menderes)

14.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Canik Belediyespor (Antakya)

14.00 MBK Doğuş Hastanesi-Yakın Doğu Üniversitesi (Edip Buran)

17.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Metro Enerji Arena)


- Türkiye Basketbol 1. Ligi


Bugün:

14.00 Gelişim Koleji-Akhisar Belediyespor (Gelişim Koleji)

16.00 Acıbadem Üniversitesi-Petkimspor (Acıbadem Üniversitesi)

Yarın:

15.00 Pertevniyal-Nesine.com Eskişehir Basket (Ahmet Cömert)

16.00 Türk Telekom-Yalova Gruop Belediyespor (TOBB ETÜ)

16.00 Muğla Ormanspor-Mamak Belediyespor (Menteşe)

16.00 Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

18.00 Bursaspor Durmazlar-Düzce Belediyespor (Bursa Atatürk)

18.00 Afyon Belediyespor-İstanbulspor Beylikdüzü (Afyonkarahisar Atatürk)

13 Kasım Pazar:

17.30 Bandırma Kırmızı-Final Gençlik (Banvit Kara Ali Acar)



İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×