Bakan Kılıç: Basketbolda şampiyon sahada belirlenmeli

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Beko Basketbol Ligi'nin bu sezonki şampiyonunun sahada belirlenmesi gerektiğine inandığını söyledi. Beko Basketbol Ligi'nde 2013-2014 sezonunun şampiyonunu belirleyecek Fenerbahçe Ülker-Galatasaray...

Bakan Kılıç: Basketbolda şampiyon sahada belirlenmeli
18 Haziran 2014 Çarşamba 19:53

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Beko Basketbol Ligi'nin bu sezonki şampiyonunun sahada belirlenmesi gerektiğine inandığını söyledi.

Beko Basketbol Ligi'nde 2013-2014 sezonunun şampiyonunu belirleyecek Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Liv Hospital play-off serisinin 7. maçı öncesinde Galatasaray Kulübü'nün maça çıkmama karanını değerlendirdi.

Basketbolda şampiyonun sahada belirlenmesi gerektiğini belirten Bakan Kılıç, "Basketbolda yaşanan olaylar var. Çok sıcak gelişmeler yaşanıyor. Ben şunu söylemek isterim basketbol liginin şampiyonu kanatimce sahada belirlenmelidir. Benim düşüncem bu yöndedir. Maça daha bir gün var. Aklı selim sakin bir şekilde konuya yaklaşılması gerekiyor. Süreç devam ediyor. Fazla birşey söylemek istemiyorum. Şampiyonun sahada belirlenmesi düşüncemi birkez daha yeniliyorum." diye konuştu.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×