Bakan Çağatay Kılıç, Avrupa şampiyonu milli okçuları tebrik etti

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2014 Avrupa Gençler ve Yıldızlar Açık Hava Okçuluk Şampiyonası'nda, şampiyon olan Yasemin Ecem Anagöz ve Mete Gazoz ile dereceye giren milli sporcuları tebrik etti. Bakan Çağatay Kılıç'ın...

Bakan Çağatay Kılıç, Avrupa şampiyonu milli okçuları tebrik etti
23 Mayıs 2014 Cuma 19:58

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 2014 Avrupa Gençler ve Yıldızlar Açık Hava Okçuluk Şampiyonası'nda, şampiyon olan Yasemin Ecem Anagöz ve Mete Gazoz ile dereceye giren milli sporcuları tebrik etti.

Bakan Çağatay Kılıç'ın tebrik mesajı şöyle:

"Slovenya'nın başkenti Ljubljana'da gerçekleştirilen 2014 Avrupa Gençler ve Yıldızlar Açık Hava Okçuluk Şampiyonası'nda olimpik yay kadet karışık takımlarında Yasemin Ecem Anagöz ve Mete Gazoz'un Avrupa şampiyonluğu milletçe hepimizi mutlu etmiştir.

Yine aynı şampiyonada, Yeşim Bostan ve Emre Çömez'den oluşan makaralı yay genç karışık takımının ikinci, Begüm Topkarcı ve Barış Tandoğan'dan oluşan makaralı yay kadet karışık takımının da üçüncü olması ise mutluluğumuza mutluluk katmıştır. Sporcularımızı ve antrenörlerini, elde ettikleri bu başarılardan ötürü tüm kalbimle tebrik ederim."

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×