Aziz Yıldırım: Formanın önüne reklam almama kararı aldık

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yeni sezonda giyilecek formayı tanıttı. Aziz Yıldırım, yeni sezonda formalarının önüne reklam almayacaklarını söledi.Düzce'de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de kulüp başkanı...

Aziz Yıldırım: Formanın önüne reklam almama kararı aldık
18 Temmuz 2014 Cuma 20:28

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yeni sezonda giyilecek formayı tanıttı. Aziz Yıldırım, yeni sezonda formalarının önüne reklam almayacaklarını söledi.

Düzce'de yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de kulüp başkanı Aziz Yıldırım, basın mensuplarının yanına gelerek yeni sezon formasını tanıttı. Başkan Aziz Yıldırım'a basın sözcüsü Mahmut Uslu da eşlik etti.

Başkan Yıldırım, yaptığı açıklamada, "Sezon başlıyor. Bu sezonda tüm takımlara başarı diliyoruz. Bu sezon da kazasız belasız sağlıklı, sporcuların barış içinde adil bir yarışmanın sonunda bir takım şampiyon olacak. Herkese başarı diliyorum. Biz takımımıza güveniyoruz. Takviyelerle de gösteriyoruz. Fazla ihtiyacımız yok. Fenerbahçe her zaman şampiyonluğa oynamıştır, yine şampiyonluğa oynayacaktır. Son 15 senesine baksanız ya birinci ya ikinci olmuştur." ifadelerini kullandı.

Sponsorluk konusunu da en iyi organizes eden kulübün Fenerbahçe olduğunu dile getiren Aziz Yıldırım, "Havuz sistemini 150 milyonlardan 450’lere çıkardık. Forma reklamların da belirli noktalara taşıdık. Türk Telekom ile anlaşma bitti. Başka sponsorlarla da konuşmalar yaptık. Yönetim olarak biz bu sene formanın önünde göğüs reklamı almama kararı aldık. Ülker ile 1 yıl anlaşmamız olduğu için arkadaki reklam devam edecek. Fenerbahçe’nin bu şekilde düşünmesinin sebebi Fenerbahçe yönetimi kongre üyesi ve büyük taraftarı, bunlar formanın sponsoru. Bizler bu sponsorluğu yapacağız. Forma alarak formanın satışlarına destek olarak formanın sponsorluğunu biz yapacağız. 4. yıldızı, taraftarımıza böyle bir jest yaparak üçüncü yıldızı takacağız." şeklinde konuştu.

Konuşmasının ardından Aziz Yıldırım, üzerindeki yağmurluğu açarak içindeki çubuklu Fenerbahçe formasıyla basın mensuplarına poz verdi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×