Aziz Yıldırım dönüyor

Yargıtayın şike dosyasını onamasının ardından gözler Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a çevrilirken, ailesi ile birlikte Fransa'da bulunan başkanın, birkaç gün içinde Türkiye'ye döneceği öğrenildi.

Aziz Yıldırım dönüyor
18 Ocak 2014 Cumartesi 23:58

Yargıtayın şike dosyasını onamasının ardından gözler Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a çevrilirken, ailesi ile birlikte Fransa'da bulunan başkanın, birkaç gün içinde Türkiye'ye döneceği öğrenildi. Sarı-lacivertli yönetim kurulu da Salı günü olağanüstü toplanacak.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın birkaç gün içinde Türkiye'ye dönmesi bekleniyor. Ailesi ile birlikte Fransa'da bulunan Aziz Yıldırım'ın, Yargıtay kararının ardından ülkeye dönüş süreci merakla bekleniyordu. Karar karşısında oldukça sinirlenen Yıldırım'ın birkaç gün içinde ülkeye dönme kararı aldığı öğrenildi.

Yıldırım'ın ailesi ve yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla da bu konuyu konuştuğu ve kararını ilettiği bildirildi. NTV Spor'un haberine göre, Yıldırım'ın dönüş kararı ile birlikte Fenerbahçe'nin bu kriz ortamındaki yol haritası da şekillenmeye başladı.

Resmi siteden yapılan açıklamaların ardından ilk iş olarak hukukçuları devreye sokan sarı-lacivertli yönetim, bir de toplantı yapmaya hazırlanıyor. Salı günü olağanüstü toplanacak yönetim kurulunun önemli kararlar alması ve bu kararları kamuoyuna duyurması bekleniyor.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×