Antalyaspor'da ilk yönetim kurulu toplantısı yapıldı

Antalyaspor'da ilk yönetim kurulu toplantısı yapıldı
13 Temmuz 2016 Çarşamba 22:25


ANTALYA (AA) - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'da yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı.

Kulüp başkanı Ali Şafak Öztürk başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda görev dağılımı yapıldı. Bu dağılıma göre Mehmet Nurettin Ünal, Bora Terzioğlu ve Ömer İsmail Bilal asbaşkan oldu.

Futbol şube sorumlusu Şefik Öz olurken sponsor ilişkilerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Emin Kemal Hesapçıoğlu, futbolcu ilişkilerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Salih Peker, taraftardan sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Salman Aksal, sosyal aktivite ve organizasyonlardan sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Nadire Konuk Akıncıoğlu, maç günü aktiviteleri ve VIP'den sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Sabri Ünver, il dışı sponsor ilişkilerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Ünal Pala atandı.

Toplantıda ayrıca, reklam ve pazarlamadan sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Abdurrahman Tolga Çelik, iş geliştirme ve yeni projelerden sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Emin Altıner, sporcu sağlığından sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Prof. Dr. Mustafa Özdoğan, kültürel faaliyetlerden sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Prof. Dr. Cumhur Arıcı, kurumsal iletişimden sorumlu yönetim kurulu üyeliğine İnanç Kendiroğlu, sponsor ilişkilerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Mustafa Vicir, stadyum ve tesislerden sorumlu yönetim kurulu üyeliğine ise Emin Özgür Kasapoğlu getirildi.
İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×