Altınordu, iç transferde Engin Güngör’ün sözleşmesini 2 yıl uzattı

PTT 1. Lig'in yeni ekibi Altınordu, iç transferde kaptan Murat Cömert’in ardından tecrübeli futbolcu Engin Güngör’ün de sözleşmesini 2 yıl uzattı.Berkay Samancı, Koray Kaçınoğlu ve Yusuf Abdioğlu’nu renklerine bağlayan, iç transferde...

Altınordu, iç transferde Engin Güngör’ün sözleşmesini 2 yıl uzattı
21 Haziran 2014 Cumartesi 20:58

PTT 1. Lig'in yeni ekibi Altınordu, iç transferde kaptan Murat Cömert’in ardından tecrübeli futbolcu Engin Güngör’ün de sözleşmesini 2 yıl uzattı.

Berkay Samancı, Koray Kaçınoğlu ve Yusuf Abdioğlu’nu renklerine bağlayan, iç transferde kaptan Murat Cömert’in sözleşmesini uzatan Altınordu, Engin Güngör’le de yenide anlaşma sağladı. Kızı Erva Naz’ın doğumundan sonra İzmir’e gelen tecrübeli futbolcu, yönetimle yaptığı görüşmenin andından 2 yıllık sözleşme imzaladı.

İki şampiyonluk yaşadığı Altınordu’nun, kariyerinde önemli bir yeri olduğunu söyleyen Engin Güngör, "Bu ailenin bir ferdi olmaktan her zaman gurur duydum. Son iki sezonda kazanılan iki şampiyonlukla isteyerek, çalışarak, öğrenerek ve gelişerek neleri başarabileceğimizi gösterdik. Yeni dönemde de hedeflerimizden ödün vermeden yolumuza devam edeceğimize eminim." dedi.

Futbol Direktörü Murat Dizdar ise Engin Güngör’ün takım içindeki rekabeti artıran bir oyuncu olduğunu ifade ederek, "Kazandığımız iki şampiyonluğa önemli katkı sağladı. İki yıllık yeni dönemin de hem onun, hem de takımımız açısından başarılı olmasını diliyorum." diye konuştu.

CİHAN

Altınordu, iç transferde Engin Güngör’ün sözleşmesini 2 yıl uzattı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×