Alex de Souza: Kadıköy'deki atmosferi çok özledim

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Alex de Souza, tatil için geldiği Türkiye'de birbirinden özel açıklamalarda bulundu. Alex, "Aklımda hep Kadıköy'deki müthiş atmosfer var." diye konuştu.Fenerbahçe'nin eski yıldızı Alex de Souza, % 100 Futbol...

Alex de Souza: Kadıköy'deki atmosferi çok özledim
09 Haziran 2014 Pazartesi 14:43

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Alex de Souza, tatil için geldiği Türkiye'de birbirinden özel açıklamalarda bulundu. Alex, "Aklımda hep Kadıköy'deki müthiş atmosfer var." diye konuştu.

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Alex de Souza, % 100 Futbol Özel programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hiçbir statta kötü bir tezahürata maruz kalmadığını belirten Brezilyalı oyuncu, "Kişisel olarak olmadı ama kendi taraftarım tarafından bir kez ıslıklanmıştım, Sakaryaspor maçıydı. Aslında ben saha içinde taraftarın verdiği bu tip tepkileri olağan karşılarım. Oraya beklentiyle geliyor insanlar ve beklenti karşılanmayınca bir hedef arıyorlar. Hedef olmam da çok doğal. Başkan da ayağa kalkıp o tepkiye katılmadığını göstermişti ama ben o tepkiyi çok doğal karşıladım. Kesinlikle Kadıköy'deki muhteşem atmosferi özledim. Aklımda hep Kadıköy'deki müthiş atmosfer var. Çok özlüyorum." dedi.

Türkiye’den ayrılışı sırasında çok özel ve duygusal anlar yaşadığını söyleyen Alex, "Çok özel anlardı onlar. Beni havaalanında uğurlamalarını da ekleyebiliriz. Çünkü genelde futbolcular fazla sayıda taraftarlarla karşılanır ama az sayıda taraftar uğurlar. Beni ise fazla taraftar karşıladı ama çok daha fazla sayıda taraftar uğurladı." diye konuştu.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×