A Milli Futbol Takımı, Kosova'da çalıştı

A Milli Futbol Takımı, Kosova ile yarın oynayacağı özel maç öncesinde, başkent Priştine'deki Şehir Stadı'nda antrenman yaptı. A Milli Takımın, Fatih Terim yönetimindeki yaklaşık bir saatlik antrenmanı, taraftarlara ve basına açık gerçekleştirildi.Çoğunlu

A Milli Futbol Takımı, Kosova'da çalıştı
21 Mayıs 2014 Çarşamba 00:48

A Milli Futbol Takımı, Kosova ile yarın oynayacağı özel maç öncesinde, başkent Priştine'deki Şehir Stadı'nda antrenman yaptı. A Milli Takımın, Fatih Terim yönetimindeki yaklaşık bir saatlik antrenmanı, taraftarlara ve basına açık gerçekleştirildi.

Çoğunluğunu Kosova'da yaşanan Türklerin oluşturduğu kalabalık bir grup taraftarın izlediği antrenman, hafif koşuyla başladı. Çalışma, ısınma hareketleri ve toplu çalışmayla sürdü. İdman, yarı sahada oynanan çift kale maçla sona erdi.

Milli takım kafilesi, antrenmanın sonunda fotoğraf çektirdi.

Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Hamza Hamzaoğlu, antrenmanın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Kosova'ya gelmekten ve Kosova halkı ile birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Türkiye için Kosova'nın, Kosova için de Türkiye'nin çok önemli olduğunu, iki ülke arasındaki bağların sağlam tutulması gerektiğini ifade eden Hamzaoğlu, ''Bizi çok güzel karşıladılar. Güzel olan bir şey daha var, Soma burada da unutulmamış. Acımızı da paylaşıyorlar, onu da görüyoruz'' diye konuştu.

Türkiye ile Kosova arasındaki özel maç, yarın Mitrovitsa şehrindeki Adem Yaşari Stadı'nda, Türkiye saatiyle 19.00'da başlayacak.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×