'55 yaşına kadar param ve arabam olmadan yaşadım'

Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Antalya kampında yerel medyanın sorularını cevapladı.

'55 yaşına kadar param ve arabam olmadan yaşadım'
11 Ocak 2014 Cumartesi 18:48

Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Antalya kampında yerel medyanın sorularını cevapladı. Çarpıcı ifadeler kullanan Akçay, "Duygusalım ve bu sezon ağladığım zamanlar oldu." dedi.

Duygusal bir yapıya sahip olduğunu vurgulayan bordo-mavili çalıştırıcı, "Teknik adamlar bu kadar duygusal olmaz ama ben öyleyim. Yeri geldiğinde de ağlarım. Kimin ne düşündüğü çok umrumda değil. Bu sezon da ağladığım oldu. Her hangi bir maçla ilgili değil. Karşılaşma öncesindeki ağır eleştirilerden sonra bir maçı kazanırsınız ve bunu gözyaşına dönüştürürsünüz." dedi.

Bir Trabzonlu olarak camiaya hizmet ettiğini söyleyen Mustafa Reşit Akçay, "Saf bir Trabzonsporlu olarak hiç bir maddi menfaat beklemeden görev aldım. Bundan başka Trabzonspor yok. Kaybolursam ne olur? Gider pazarda limon satarım, elma satarım. Ben kompleksiz bir adamım. 55 yaşına kadar param ve arabam olmadan yaşadım. Bundan sonra da yaşarım." şeklinde konuştu.

Kasımpaşa'dan yeni transfer ettikleri Şahin Aygüneş'e de değinen Akçay, "Mevki olarak almamız gereken uygun bir oyuncu. Şahin, gelecek vadediyor. Bu bir kulüp yatırımıdır. Takıma rekabet getireceğini düşünüyoruz." ifadelerini kullandı.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×