2014 yılı FIFA hakemlerine kokartları törenle takıldı

2014 yılında FIFA kokartı taşıyacak 30 Türk hakemine kokartları törenle takıldı.Antalya'nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Hotel'de devam edem 2013-2014 sezonu Merkez Hakem Kurulu (MHK) Kış Semineri'nde FIFA Kokart Takma Töreni düzenlendi.

2014 yılı FIFA hakemlerine kokartları törenle takıldı
07 Ocak 2014 Salı 22:03

2014 yılında FIFA kokartı taşıyacak 30 Türk hakemine kokartları törenle takıldı.

Antalya'nın Belek ilçesindeki Calista Luxury Resort Hotel'de devam edem 2013-2014 sezonu Merkez Hakem Kurulu (MHK) Kış Semineri'nde FIFA Kokart Takma Töreni düzenlendi.

Törene; TFF Onursal Başkanı, UEFA 1. Başkanvekili ve FIFA Yönetim Kurulu Üyesi Şenes Erzik, TFF 1. Başkanvekili Ufuk Özerten, TFF 2. Başkanvekili Servet Yardımcı, TFF Yönetim Kurulu Üyeleri Fethi Heper, Taylan Üner ve Mustafa Beyazlı, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Abdurrahman Arıcı, MHK Başkanı Zekeriya Alp, Tahkim Kurulu Başkanı Engin Tuzcuoğlu, PFDK Başkanı Halit Fahri Gültekin, AFDK Başkanı Tacar Çağlar, Temsilciler Kurulu Başkanı Fatih Tanfer, MHK Üyeleri, MHK Danışmanı Jaap Uilenberg, UEFA Eğitimcileri Jorn West Larsen, Giovanni Stevenato, UEFA Fitness Eğitimcisi Prof. Dr. Werner Helsen, Ulusal Eğitimciler, tüm üst klasman hakemleri ile üst klasman yardımcı hakemler, hakem gözlemcileri ve mentörleri, Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, A Milli Takım Antrenörü ve Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, A Milli Takım Kaleci Antrenörü Alper Boğuşlu, Trabzonspor antrenörü Hami Mandıralı ile Akhisar Belediye Gençlik ve Spor kaptanı Emrah Eren katıldı.

2014 yılında FIFA kokartı taşıyacak hakemler; Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus, Bülent Yıldırım, Hüseyin Göçek, Halis Özkahya, Barış Şimşek ve Mete Kalkavan'a kokartlarını TFF Onursal Başkanı, UEFA 1. Başkanvekili ve FIFA Yönetim Kurulu Üyesi Şenes Erzik taktı. FIFA yardımcı hakemlerimizden Bahattin Duran, Tarık Ongun ve Serkan Ok'un kokartlarını TFF 1. Başkanvekili Ufuk Özerten, Aleks Taşçıoğlu, Ekrem Kan ve Mustafa Emre Eyisoy'un kokartlarını TFF 2. Başkanvekili Servet Yardımcı; Mehmet Cem Satman, Volkan Narinç ve Kemal Yılmaz'ın kokartlarını ise MHK Başkanı Zekeriya Alpı takdim etti.

FIFA Kokart töreninin ardından 2013-2014 MHK Kış Semineri gala yemeği düzenlendi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×