2014-2015 MHK Yaz Sezonu Semineri yarın başlıyor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından düzenlenen 2014-2015 Sezonu MHK Yaz Semineri, 5-9 Ağustos 2014 tarihlerinde Sapanca'da bulunan Güral Sapanca Wellness&Convention Hotel'de yapılacak.Üst klasman hakem ve üst klasman...

2014-2015 MHK Yaz Sezonu Semineri yarın başlıyor
04 Ağustos 2014 Pazartesi 10:13

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından düzenlenen 2014-2015 Sezonu MHK Yaz Semineri, 5-9 Ağustos 2014 tarihlerinde Sapanca'da bulunan Güral Sapanca Wellness&Convention Hotel'de yapılacak.

Üst klasman hakem ve üst klasman yardımcı hakemler, kadın FIFA ve FIFA yardımcı hakemler, üst klasman gözlemci ve mentörler, MHK tarafından ulusal hakemlerden seçilmiş 25 ilave yardımcı hakem ile ulusal eğitimcilerin katılacağı seminerde, UEFA Hakem Komitesi Üyesi Jaap Uilenberg, UEFA Hakem Konvansiyonu Türkiye Sorumlusu J.W.Larsen ve UEFA Yardımcı Hakem Eğitimcisi Giovanni Stevanato, UEFA Fiziksel Gelişim Sorumlusu Prof. Dr. Werner Helsen, MHK Eğitim Direktörü Oğuz Sarvan ve Hakem İşleri Müdürü Burçin Keskin eğitimci olarak yer alacak.

Seminerde ayrıca; Brezilya'da düzenlenen FIFA Dünya Kupası'nda görev yapan Cüneyt Çakır, Bahattin Duran ve Tarık Ongun da; şampiyonadaki izlenimlerini diğer hakemlerle paylaşacak. Saha uygulamalarında ise uluslararası platformda ilk kez geçen yıl Türkiye'de düzenlenen FIFA U20 Dünya Kupası'nda olmak üzere, geçtiğimiz ay sona eren FIFA Dünya Kupası'nda da kullanılan ve 2014-2015 sezonundan itibaren Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de de hakemler tarafından kullanılacak olan ''kaybolan sprey'' ile ilgili uygulamalar yapılacak.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×