Taşer: İzmir’in kaybedecek bir saniye vakti bile yok

MHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Taşer, kenti yönetmeye talip olan iki adayın büyük bir sürtüşme içinde olduğunu, ilerleyen günlerde bunu kavga düzeyine getirecek şekilde politika yürütmeye çalıştıklarını söyledi.

Taşer: İzmir’in kaybedecek bir saniye vakti bile yok
02 Şubat 2014 Pazar 12:23

MHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Taşer, kenti yönetmeye talip olan iki adayın büyük bir sürtüşme içinde olduğunu, ilerleyen günlerde bunu kavga düzeyine getirecek şekilde politika yürütmeye çalıştıklarını söyledi. Taşer, "Onlar gerginlik çıkaramaya devam etsinler, İzmir’in ve bizim kaybedecek bir saniye bile vaktimiz yok! Şehrimize ve insanımıza hizmet etmek zorundayız. Belediyecilik sadece bina ve yol yapmak değildir. İnsana yatırım yapmaktır, sosyal projeler üretmek ve hayata geçirmektir." dedi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Taşer, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’yu ziyaret etti. Esnafın şehrin atar damarı olduğunu belirten Taşer, esnafın şehrin yaşayışına yön verdiğini vurguladı. MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu ise esnaf camiası ile birlikte olmaktan onur duyduklarını söyledi. Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu da, esnaf teşkilatı olarak MHP İl Başkanlığı ve diğer birimleriyle hem kentin sorunlarını çözümünde, hem de ülkenin sorunlarının çözümünde bugüne kadar işbirliği içerisinde çalıştıklarını belirterek Taşer’e başarı dileklerini iletti.

"UYUŞTURUCUYLA SAVAŞIMIZ VAR"

Taşer daha sonra, İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Başkanı Hasan Küçükkurt’u ziyaret etti. Belediyecilik sadece bina ve yol yapmak anlamına gelmediğini, insana yatırım yapmak, onu ayakta tutmak için sosyal projeler üretmek ve hayata geçirmek olduğunu vurgulayan Taşer, "Bu konuda önceliğimiz geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimizdir. Son verilere göre İzmir’de uyuşturucu kullanımı artmış ve kullanım yaşı düşmüştür. Bu çok vahim bir meseledir. Belediyecilik anlayışımız gereği uyuşturucuyla mücadeleyi sadece polisiye tedbirlere bırakamayız. Uyuşturucuyla mücadele birimlerimizi semtlere ve mahallelere kadar yaygınlaştıracak, her istenilen anda ulaşılabilir kılacağız. Bir kişi ile uyuşturucu problemi çözülmez. Ekibini kuracaksın. Doktorlar, psikolog ve psikiyatrlar, sosyologlar, pedagoglar ve diğer uzmanlar buralarda görev yapacak, ailelerimiz bilinçlenecek çocuklarımız bu canavardan kurtarılacaktır. Tabii ki bunları gerçekleştirirken STK’larımızdan, gönüllü kişi ve kurumlardan; eğitim kurumlarımızdan, ailelerimizden ve devletimizden destek alacağız. Geleceğimize çocuklarımıza sahip çıkmak zorundayız." dedi.
CİHAN

Taşer: İzmir’in kaybedecek bir saniye vakti bile yok


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×