SP Artuklu adayı Nuhoğlu: Çalmayacağız, yalan söylemeyeceğiz, iftira atmayacağız

Saadet Partisi (SP) Artuklu Belediye başkan adayı Şakir Nuhoğlu, seçilmesi halinde özellikle kadınlar ve gençlere yönelik projeleri olacağını söyledi.

SP Artuklu adayı Nuhoğlu: Çalmayacağız, yalan söylemeyeceğiz, iftira atmayacağız
22 Şubat 2014 Cumartesi 16:43

Saadet Partisi (SP) Artuklu Belediye başkan adayı Şakir Nuhoğlu, seçilmesi halinde özellikle kadınlar ve gençlere yönelik projeleri olacağını söyledi. Nuhoğlu, "Şuna dikkatinizi çekmek istiyorum; biz çalmayacağız. Yolsuzluk yapmayacağız, yalan söylemeyeceğiz, iftira atmayacağız. Çalanı da devleti soyanı da engelleyeceğiz. Herkesi Allah rızası için kucaklayacağız. Biz bunları kendimize şiar ediniyoruz." dedi.

SP Artuklu Belediye başkan adayı Şakir Nuhoğlu, Mardin Artuklu İlçesi Kadın Kolları seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Yeni şehir semtinde bulunan kadın kolları seçim bürosu açılışına, eşi Süreyya Nuhoğlu ile birlikte katılan Saadet Partisi Mardin Artuklu İlçesi adayı Şakir Nuhoğlu, günümüzde kadınların artık sosyal hayatta olmak üzere her alanda söz sahibi olduğunu belirterek, kadınların siyasette, politikada daha güçlü ve söz sahibi olabilmesi için destek verilmesi gerektiğine inandığını belirtti. 3 dönemdir Kabala'da belediye başkanlığı yaptığını, fakat halkın yoğun isteği üzerine Artuklu halkına hizmet için aday olduğunu belirten Nuhoğlu, yapamayacağı hizmetin sözünü asla vermeyeceğini söyledi.

Mardin’e hizmet için yola çıktığını ve çok kaliteli bir ekip ile Mardin halkına hizmet sunacaklarını belirten Nuhoğlu, ”Tanıtım broşüründe olmayan bir projemizi siz annelerimizin, ablalarımızın huzurunda ilk defa açıklıyorum. Eğer sizin desteğiniz ile kazanırsam, Mardin Kalesi'nin altında Mardin’in tarihi dokusuna uygun çarşı inşa edeceğim. Özellikle kadınlarımıza ve gençlerimize yönelik projelerimiz olacak. Mardin'in rahat bir nefes alması için çevre kirliliğine önem vereceğiz. Trafik sorununu çözeceğiz. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Şuna dikkatinizi çekmek istiyorum. Biz çalmayacağız. Yolsuzluk yapmayacağız. Yalan söylemeyeceğiz. İftira atmayacağız. Çalanı da devleti soyanı da engelleyeceğiz. Herkesi Allah rızası için kucaklayacağız. Biz bunları kendimize şiar ediniyoruz. Biz hakkın yolundan halkın hizmetinden hiçbir zaman ayrılmayacağımızın sözünü veriyoruz. Kadın kollarından tek isteğim vardır. Mardin Artuklu ilçesinde girilmedik ev bırakmayın. Halkımızın, annelerimizin ve ablalarımızın sorunlarını dinleyin. Onların ihtiyaçları varsa çözebilmek için çaba sarf edin.” dedi.

Daha sonra Şakir Nuhoğlu ve eşi Süreyya Nuhoğlu, kadınların alkışları arasında Saadet Partisi Artuklu İlçesi Kadın Kolları şubesinin açılışını gerçekleştirdi.
CİHAN

SP Artuklu adayı Nuhoğlu: Çalmayacağız, yalan söylemeyeceğiz, iftira atmayacağız


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×