Milli Takım’dan gazilere moral ziyareti

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'ni ziyaret eden A Milli Takım oyuncuları gazilerle maç yaparak kendilerine moral verdi.

Milli Takım’dan gazilere moral ziyareti
04 Mart 2014 Salı 17:43

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'ni ziyaret eden A Milli Takım oyuncuları gazilerle maç yaparak kendilerine moral verdi. Maç sonrası gazetecilere açıklama yapan milli futbolcu Arda Turan, “Biz bu bayrağa aşığız.” dedi.

    Aralarında Milli Takım kaptanı Arda Turan’ın da bulunduğu bazı milli futbolcular, TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi’ni ziyaret etti. Takım kaptanı Arda Turan merkezin girişinde bulunan ziyaretçi defterini imzaladı. Daha sonra gazilerin bulunduğu kapalı spor salonuna geçen futbolcular burada sık sık hatıra fotoğrafı çektirdi. Milli futbolcu Arda Turan’a gaziler ve yakınlarının ilgisi yoğun oldu. Milli sporcular daha sonra halı sahaya geçti. Halı sahada Karagücü Ampute Futbol Takımı ile maç yapan milli futbolcular gazilerle yakından ilgilendi.

    Maçın ardından gazetecilere açıklama yapan Arda Turan, “Bütün gazilerimizi saygı ve sevgiyle anıyoruz. Onlara ülkemize kattıkları için minnettarız. Söylenecek sadece kelime duygular ifade edilmez. Buraya onlarla güzel bir gün paylaşmak için geldik. Bizleri çok sıcak karşıladılar. Gösterdiler ki bizden bazı konularda daha iyiler. Onları tanıdığımız için buraya geldiğimiz için çok mutluyuz.” diye konuştu.

    "ŞUYU BUYU OLMAZ BİZ BU BAYRAĞA AŞIĞIZ"

    Gazilere her türlü desteği vereceklerini anlatan Turan, “Ülkenizin duası var ama biz her türlü destek için yanınızdayız. Bu bayrağın şuyu buyu olmaz aşığız biz bu bayrağa. İnşallah her türlü destek olacaktır.” ifadelerini kullandı.

    Karagücü Ampute Futbol Takımı kaptanı Osman Çakmak ise milli futbolculara ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek şunları söyledi: “Biz nasıl ülke mücadelesi verdiysek onlar da A Milli forma ile mücadele veriyor. Her zaman için bizleri destekledikleri için yolları açık olsun. Türkiye’nin bayrağını en iyi şekilde dalgalandıracaklarından eminim.”

    Konuşmaların ardından milli futbolcular bakım merkezinden ayrıldı. CİHAN

Milli Takım’dan gazilere moral ziyareti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×