Kayaşehir'e Medyacı Muhtar Adayı

Çiçeği burnunda yeni bir yerleşim yeri olan Kayaşehir de seçim çalışmaları başladı. Sokaklar muhtar adaylarının pankartlarıyla süslendi. Zülfikar Aktan seçimin dikkat çeken adaylarından.

Kayaşehir'e Medyacı Muhtar Adayı
22 Ocak 2014 Çarşamba 01:39

 

Çiçeği burnunda yeni bir yerleşim yeri olan Kayaşehir de  seçim çalışmaları başladı. Sokaklar muhtar adaylarının pankartlarıyla süslendi. Bu seçim döneminde oldukça iddialı bir aday da var. Kayaşehir Platformu, ve Kayaşehir halkının da destekleyeceğini açıkladıkları Zülfikar Aktan.

 

Üniversite mezunu olması ile de dikkat çeken Aktan, Muhtarlık seçimlerinin oldukça önem arzeden bir mesele olduğunu ve üzerinde titizlikle durulması gerektiğini, Kayaşehir'in temizliğinden peyzajına, okulundan camiisine, güvenliğinden sağlık sorunlarına kadar hepsiyle birebir ilgileneceğini belirtti.

 

Aktan ayrıca: ''Var olan sorunları halkımızın desteği Başakşehir ve Büyükşehir Belediyelerimizle Kaymakamlık ve Valilik makamlarımızın yetkilileriyle çok güzel ilişkiler içine girip  yetkililerimizle beraber Allahın izniyle çözeceğiz'' dedi.

 

Biz de gazeteistanbul ailesi olarak Aktan'a seçim çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

Zülfikar Aktan Kimdir?

1975 yılında Diyarbakır’da doğdu. İlköğretim ve Lise öğrenimini Mersin’de tamamladı. Harran Üniversitesi Radyo Televizyon Yayıncılığı Bölümünden 1998 yılında  mezun oldu.Aynı yıl yerel özel bir televizyonda haber müdürlüğü yaptı.

 

2002 yılında Özel bir holdingte satış ve pazarlama uzmanlığı Eğitim Koordinatörü olarak göreve getirilen AKTAN, 10 yıl boyunca görevine devam etti.

 

AKTAN, halen Özel bir firmada İthalat İhracat satış ve pazarlama koordinatörü olarak görevini sürdürmektedir.

 

Sivil Toplum çalışmaları ile de dikkat çeken AKTAN, birçok vakıf ve derneğin kuruculuğunu ve yöneticiliğini yaptı.

 

Kayaşehir kurulduğundan beri burada  ikamet eden Aktan evli  3  çocuk babası olup, orta derecede İngilizce bilmektedir.

 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×