İhsanoğlu: Türkiye’nin önünde kötü günler olabilir

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, ''Ülkemizin etrafında alevlenen bir ateş vardır. Bu ateşten korunmak için çok çaba sarf etmemiz gerekir. Bunları yapamazsak Türkiye’nin önünde kötü günler olabilecektir." dedi.Cumhurbaşkanlığı...

İhsanoğlu: Türkiye’nin önünde kötü günler olabilir
02 Temmuz 2014 Çarşamba 18:38

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, ''Ülkemizin etrafında alevlenen bir ateş vardır. Bu ateşten korunmak için çok çaba sarf etmemiz gerekir. Bunları yapamazsak Türkiye’nin önünde kötü günler olabilecektir." dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, CHP ve MHP'nin önerisiyle cumhurbaşkanı adayı olan Ekmeleddin İhsanoğlu, Kırşehir’de sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek, temaslarını sürdürdü. Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretinin ardından Kırşehir Esnaf Odaları Birliği'ne geçen Ekmeleddin İhsanoğlu, esnaf temsilcileri ile bir araya geldi. Ziyarette konuşan Esnaf Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, "Ekmeleddin İhsanoğlu, cumhurbaşkanı adaylığının yanı sıra dünya çapında tanınan çalışmaları ile bilinen başarılı bir Türk bilim adamı ve Türkiye devletinin emrinde yaptığı çalışmaları ile adından sıkça söz ettiren bir isimdir. Kendisine Kırşehir esnafı adına başarılar diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Ekmeleddin İhsanoğlu, ziyarette yaptığı açıklamada, "Vatanımızın bu güzel köşesini ziyaret etmekten çok mutluyum. Değişik kesimlerdeki insanlarla bir arada olması bizleri mutlu etmektedir. Ülkemizin içeride huzura her zamankinden daha fazla ihtiyacı vardır. Dış dünyadaki itibarımızı iade etmek için daha çok çalışmamız lazım. Milli birlik ve beraberliğimizi korumamız için daha çok çaba ve gayret sarf etmemiz lazım. Etrafımızda alevlenen ateşten korunmak için çok çaba sarf etmemiz gerekir. Bunları yapamazsak Türkiye’nin önünde kötü günler olabilir." diye konuştu.

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, İhsanoğlu'na ziyaret anısına Osmanlı tuğrası işlemeli bir tablo hediye etti. CİHAN

İhsanoğlu: Türkiye’nin önünde kötü günler olabilir


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×