Günay, "Karşı Çıktığımız İçin Disiplindeyiz"

Müşterek Disiplin Kurulu'na sevk edilen Ak Parti İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından,'Yolsuzluklara karşı çıktığımız için istenmediğimiz yerde durmayız' açıklamasında bulundu.

Günay,
27 Aralık 2013 Cuma 11:00

Parti disiplinine ve politikalarına, temel ilkelerimize ve hükümet icraatlarına aykırı, partimizi ve hükümetimizi tahkir ve tezyif sözlü ve yazılı beyanlarından bulunduğu gerekçesiyle Müşterek Disiplin Kurulu'na sevk edilen Ak Parti İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından, açıklamalarda bulundu. Günay, 'Yolsuzluklara karşı çıktığımız için istenmediğimiz yerde durmayız. Daha yolun başındayız' dedi.
Ak Parti İzmir Milletvekili Ertuğrul Günay, Müşterek Disiplin Kurulu'na sevk edildiğinin açıklanmasının ardından Twitter'daki hesabından şu tweetleri attı: 'Temiz siyaset mücadelesini sürdürmek için partiye/ mevkiye/ makama ihtiyaç yok! Sadece temiz bir vicdana ve sağlam bir imana ihtiyaç var!
Yarın Cuma! Yolsuzluklara karşı çıktığımız için istenmediğimiz yerde durmayız. Daha yolun başındayız.
Allah, doğruların yardımcısı olsun!
Değerli arkadaşlar, basın mensupları, son olaylar ve siyasi kararımla ilgili yarın Ankara'da basın toplantısı yapacağım. 
Iyi geceler.'
Ertuğrul Günay, bakanlığı döneminde 'Dünya Mirası İstanbul' kitabının tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada sarf ettiği 'İnanılmaz lobiler oluşuyor, rant açgözlülüğü İstanbul'u bir ahtapot gibi sarmaya başladı' cümlesini de bu da hatıra olsun diye açıklamasına link olarak verdi.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×