Gençten Kılıçdaroğlu'na Erdoğan eleştirisi

Kılıçdaroğlu, Bedesten Çarşısı'nı ziyareti sırasında kendisiyle görüşmek isteyen bir gençle konuştu.

Gençten Kılıçdaroğlu'na Erdoğan eleştirisi
06 Mart 2015 Cuma 00:21

CHP Genel Başkanı CHP umumi başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Konya’da Tarım Üreticileri Buluşması’na katıldıktan sonra muhtelif ziyaretlerde bulundu.

Kılıçdaroğlu, Bedesten Çarşısı’nı ziyareti esnasında kendisiyle görüşmek arzulayan bir gençle konuştu. Genç konuşmasında, Konya’da Kubilay’ı anma töreninde yaptığı konuşmada C. Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği ileri sürülen lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A’yı desteklemelerini eleştirdi.

Gencin bu konudaki görüşlerini dile getirdiği sırada korumaların müdahale etmesi dikkat çekti. Gencin korumalara reaksiyon göstermesi ve CHP umumi başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da kendisini dinlediğini söylemesi üstüne konuşmasına süren genç, bir yurttaş şekilde Cumhurbaşkanı’na hakaret edilmesini kabul etmediğini ve CHP’nin de bu tavır içerisine giren genci Ankara’da kabul ederek ardında durmasına reaksiyon gösterdi. Kılıçdaroğlu’nu da misal aldığını anlatım eden genç, "Ülkemin Cumhurbaşkanı’na hitaplarınızda ne kadar misal olursanız biz de öyle misal oluruz" diyerek Kılıçdaroğlu’na düşüncelerini dile getirdi. CHP umumi başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da, kapılarının herkese açık olduğunu söyleyerek, hepimizin de makamının hakkını vermesi gerektiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu, kendisini eleştiren genci de Ankara’ya geldiğinde ağırlamak istediğini anlatım etti.

Kaynak: HABER7.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×