Erdoğan ve Kılıçdaroğlu Şeb-i Arus gecesinde tokalaştı

Konya'da düzenlenen Şeb-i Arus törenlerinde geçen yıl CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun elini sıkmayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bu sefer tokalaştı.

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu Şeb-i Arus gecesinde tokalaştı
17 Aralık 2013 Salı 21:18

Konya'da düzenlenen Şeb-i Arus törenlerinde geçen yıl CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun elini sıkmayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bu sefer tokalaştı. Kılıçdaroğlu ve Erdoğan'ın arasına ise Irak Meclis Başkanı Usame Nuceyfi oturdu.

Konya'da gerçekleştirilen Şeb-i Arus törenlerine ilk olarak Kemal Kılıçdaorğlu geldi. Kılıçdaroğlu, yaklaşık 10 dakika kadar yerinde oturdu. Bu sırada gazetecilerin sorularını cevaplamayan Kılıçdaroğlu, bazı kişilerin doğum günü tebriklerini kabul etti.

Ardından Başbakan Erdoğan, törenin gerçekleştirileceği salona geldi. Erdoğan, yerine oturmak için geçtiği sırada Kılıçdaroğlu ile tokalaştı. Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun arasına ise Irak Meclis Başkanı Nuceyfi oturdu.

Törene Erdoğan ile birlikte Lübnan Başbakanı Necip Mikati, Irak Meclis Başkanı Usame Nuceyfi, İslam Konferansı Teşkilatı Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu katıldı. CİHAN

Erdoğan ve Kılıçdaroğlu Şeb-i Arus gecesinde tokalaştı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×