DÜZELTME-Ceylanpınar AK Parti ilçe teşkilatından tepki istifası

Sayın abonemiz;'Ceylanpınar AKP ilçe teşkilatından toplu istifa' başlıklı haber sehven hatalı olarak servis edilmiştir.

DÜZELTME-Ceylanpınar AK Parti ilçe teşkilatından tepki istifası
01 Şubat 2014 Cumartesi 11:33

Sayın abonemiz;

'Ceylanpınar AKP ilçe teşkilatından toplu istifa' başlıklı haber sehven hatalı olarak servis edilmiştir. Haberimizi yeniden düzenleyerek servis ediyoruz.

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde, AK Parti İlçe Başkanı Abdulgani Alkış ile birlikte toplam 30 kişi tepki amaçlı partiden istifa etti.

AK Parti İlçe Başkanı Abdulgani Alkış, AK Parti'de hizmet amaçlı görev aldıklarını belirterek, "Partimizin amaçları ve hedefleri doğrultusunda çalıştık. Bugüne kadar da tertemiz geldik. Temiz bir şekilde gideceğiz. İl teşkilatımıza, geçmiş yıllardaki hataya düşmeyelim diye, defalarca uyarıda bulunduk. Bize bazı kriterlerinin olduğunu söylediler. Gördük ki kriterlerin hiç birine uymayan bir anlayışı hakim kıldılar. Onlara olan inancımız ve ileriye dönük umutlarımız burada sekteye uğradı. Bize siyaset yapma imkanı bırakmadılar. Adil olmayan tercihte bulundular. Söyledikleri kriterler sadece lafta kaldı. Ceylanpınar'a daha iyi hizmet etmek için istifa etmeye karar verdik. 3 yıl boyunca birlikte çalıştığım arkadaşlarıma, teşekkür ediyorum." dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×