CHP'den Kılıçdaroğlu belgeseli

CHP, 7 Haziran'daki seçimlerde Kılıçdaroğlu için hazırlanan belgeselle kampanya yapacak.

CHP'den Kılıçdaroğlu belgeseli
24 Mart 2015 Salı 11:15

Seçim kampanyaları ile alakalı çalışmalarını tam gaz sürdüren CHP önderi CHP umumi başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, belgesel sürprizi ile seçmen karşısına çıkacak.

11 DAKİKALIK BELGESEL

CHP önderi Kılıçdaroğlu’nun yaşamının anlatıldığı 11 dakikalık belgeselin ilk gösterimi, 28 Mart’ta yapılacak. Kılıçdaroğlu için “Halktan biri” vurgusu yapılan belgeselin ilk gösterimi sebebi ile CHP liderinin de “duygusal” bir konuşma yapacağı öğrenildi.

KARAOĞLAN GİBİ..

Kılıçdaroğlu’nun siyasette misal aldığı siyasetçilerden eski başbakan Bülent Ecevit’in “Karaoğlan” imajı gibi, Kılıçdaroğlu’nun da halkın içinden gelen birisi şekilde hâlâ halktan birisi bu şeklinde yaşamını sürdürdüğü, “mütevazı” yaşamından kesitlerle anlatılacak.

1.5 DAKİKALIK KISMI SEÇİM İÇİN KULLANILACAK

Belgeselin üç değişik uzunlukta versiyonu olacak. 11 dakikalık esas belgeselin yanı sıra, daha kısaltılmış ve birisi 7 dakika en kısası da takribî 1.5 dakika olmak üzere daha kısa versiyonlar da olacak.

Yaklaşık 1.5 dakika bulunan en kısa biçimi ise CHP’nin seçim kampanyası için hazırladığı reklamlarda kullanılacak. Belgeselin çekimleri ise Ankara’nın yanı sıra, Tunceli ile Kılıçdaroğlu’nun ilk ve ortaöğrenimini yaptığı Van Erciş, Bingöl-Genç ve Elazığ’da yapıldı.

Kaynak: HABER7.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×