BBP lideri Destici: Bu seçim Türkiye için yeni bir dönemin başlangıcı olabilir

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 30 Mart yerel seçimlerinin önemine işaret ederek, "Bu seçim Türk siyaseti hayatında yeni bir dönemin başlangıcı olabilir.

BBP lideri Destici: Bu seçim Türkiye için yeni bir dönemin başlangıcı olabilir
19 Mart 2014 Çarşamba 16:43

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 30 Mart yerel seçimlerinin önemine işaret ederek, "Bu seçim Türk siyaseti hayatında yeni bir dönemin başlangıcı olabilir." dedi.

BBP lideri Destici, gece geldiği Samsun’un Havza İlçesi Üniversite kavşağında 150 araçlık konvoyla karşılandı. Havza ilçesinde şehir turu yapan Destici, halkı selamlayarak BBP seçim merkezine geldi, parti yönetimi ve vatandaşlarla sohbet etti. BBP Genel Başkanı Destici, "Bu yerel seçimler hem ülkemiz için hem de partimiz için çok önemli. Yaşanan olayları görüyorsunuz. İnşallah şu son günleri kazasız belasız, milletimize, ülkemize zarar gelmeden atlatırız. Bu seçim Türk siyaseti hayatında yeni bir dönemin başlangıcı olabilir." değerlendirmesinde bulundu.

Bir uyarı yapma gereği duyduğunu da ifade eden Destici, "Bizler uyarıyoruz; milleti ayrıştırmaktan, milleti kamplaştırmaktan, milleti çatıştırmaktan vazgeçin. İstanbul'da yaşanan hadiseler belli. Partimiz ilk defa bu kadar yoğun adayla seçime katılıyor. Bu da bir netice verecektir inanıyorum. Partimiz açısından da baktığımızda önemli bir seçim. Yerel yönetimlerde Türkiye'nin en başarılı partisiyiz. 2009 yılında 20 belediye aldık, bunların 18'i AK Partili belediyelerdi. Aldığımız tüm yerlerde yapılan hizmetlerin en az üç katı hizmet yaptık." şeklinde konuştu. CİHAN

BBP lideri Destici: Bu seçim Türkiye için yeni bir dönemin başlangıcı olabilir


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×