Bakan Zeybekci: İğne ucu kadar kara lekemiz bilerek, isteyerek olmamıştır

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, 10 yıldır aktif siyaset yaptığını belirterek," İğne ucu kadar bir kara deliğimiz olsaydı, lekemiz olsaydı bunları var ya bunlar yer yerinden oynatırlardı.

Bakan Zeybekci: İğne ucu kadar kara lekemiz bilerek, isteyerek olmamıştır
14 Mart 2014 Cuma 17:23

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, 10 yıldır aktif siyaset yaptığını belirterek," İğne ucu kadar bir kara deliğimiz olsaydı, lekemiz olsaydı bunları var ya bunlar yer yerinden oynatırlardı. Allah şahittir ki iğne ucu kadar bir kara delik bir gün bilerek isteyerek olmamıştır." dedi.

Bakan Zeybekci, memleketi Denizli'nin Çameli ilçesini ziyaret etti. CHP, MHP ve DYP bayraklarının da asılı olduğu meydanda vatandaşlara hitap eden Bakan Zeybekçi," Şu okunan salalar hürmetine bu memlekette her kim bu milletin, bu devletin bir kuruşluk menfaatine elini uzattı, bir kuruşluk menfaatine göz dikti, o gözü de oyarız, o eli de kırarız, sonuna kadar gideriz. Verilmeyecek hesabımız da yoktur.10 yıl oldu tam, 10 yıldan beri aktif olarak siyasetteyiz, ben kardeşinizden bahsediyorum. İğne ucu kadar bir kara deliğimiz olsaydı, lekemiz olsaydı bunları var ya bunlar yer yerinden oynatırlardı. Allah şahittir ki iğne ucu kadar bir kara delik bir gün bilerek isteyerek olmamıştır da kazara olsa dahi adam gibi çıkarız o Denizli’nin Çınar meydanında da gereğini sonuna kadar yaparız. ” şeklinde konuştu.


CİHAN

Bakan Zeybekci: İğne ucu kadar kara lekemiz bilerek, isteyerek olmamıştır


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×