Bakan Çavuşoğlu: Bizim Avrupa'ya onların da bize ihtiyacı var

Antalya Alanya'da partisinin aday tanıtım toplantısına katılan AB Bakanı ve Başmüzekereci Mevlüt Çavuşoğlu, "Avrupa'nın bize, bizim de onlara ihtiyacımız var.

Bakan Çavuşoğlu: Bizim Avrupa'ya onların da bize ihtiyacı var
27 Ocak 2014 Pazartesi 00:48

Antalya Alanya'da partisinin aday tanıtım toplantısına katılan AB Bakanı ve Başmüzekereci Mevlüt Çavuşoğlu, "Avrupa'nın bize, bizim de onlara ihtiyacımız var. Avrupa'nın değerlerine inanan bir ülkeyiz. Hak ettiğimiz o eşit ve onurlu üyeliği elde edeceğiz." dedi.

Çavuşoğlu, partisinin Alanya adayı Hasan Sipahioğlu'nun tanıtım programına Antalya Büyükşehir adayı Menderes Türel ile birlikte katıldı.

Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılan programda konuşan Çavuşoğlu, Alanya'nın dünyadaki marka değerini arttırmak için çalıştıklarını söyledi. Turizmin en önemli merkezlerinden biri olan Alanya ve Gazipaşa için çok önemli olan havalanını sürekli genişlettiklerini anlatan
Çavuşoğlu, "Amacımız daha çok turisti kısa yoldan bu bölgeye getirmektir. Gelişen büyüyen Alanya'ya yeni yollar getirmemiz gerekiyor. Afyonkarahisar, Burdur, Antalya, Alanya otobanının ihalesini en kısa zamanda yapmak için çalışacağız. Antalya ile Alanya arasına birde hızlı tren gerekir." diye konuştu.


CİHAN

Bakan Çavuşoğlu: Bizim Avrupa'ya onların da bize ihtiyacı var


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×