Bakan Bozdağ: Medya ses kaydını yayınlamak suretiyle ihanete iştirak ediyor

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, internette yayınlanan ses kaydıyla ilgili, "Bu görüşmeleri kayda alan alçaklara sesleniyorum.

Bakan Bozdağ: Medya ses kaydını yayınlamak suretiyle ihanete iştirak ediyor
28 Mart 2014 Cuma 15:58

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, internette yayınlanan ses kaydıyla ilgili, "Bu görüşmeleri kayda alan alçaklara sesleniyorum. Servis eden alçaklara sesleniyorum. Bu bir ihanettir, bu devlete, bu millete ihanettir. Hem kayda almak hem bunu yayınlamak ihanettir. Bunları yayınlayan medyaya buradan sesleniyorum. Sizde bu ihanete yayınlamak suretiyle iştirak ediyorsunuz." dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, seçim çalışmaları kapsamında Yozgat’ın Yenifakılı ilçesinde partisi tarafından düzenlenen mitinge katıldı. Bozdağ, burada yaptığı konuşmada internete düşen ses kayıtları ve 30 Mart yerel seçimlerine değindi. Bozdağ, “Bakın dün internet aracılığıyla yine bazı kasetler, montajlı bir kısmı, bazı kasetler ortaya attılar. Türkiye'nin ulusal güvenliğiyle ilgili Türkiye'nin bekası ile ilgili, Türkiye'nin güvenliği ile ilgili bu ülkenin yetkilileri bir araya gelip, değişik konularda değişik alternatifler üzerinde konuşmayacaklar mı? Bir beyin fırtınası yapmayacaklar mı? Türkiye'ye dönük bir tehdit, Türkiye'ye dönük bir tehlike, bir araya gelip şöyle olursa böyle olabilir, bizim tedbirimiz ne olmalıdır? Diye kafa yormayacaklar mı? Elbette konuşacaklar, elbette değerlendirme yapacaklar, elbette milletimizin, devletimizin güvenliği, huzuru, barışı için biz her şeyi yaparız, yapmaya da devam edeceğiz. Bundan kimsenin endişesi olmasın." diye konuştu.


"GÖRÜŞMELERİ KAYDA ALAN ALÇAKLARA SESLENİYORUM"

Bakan Bozdağ konuşmasını şöyle sürdürdü: "Bu istişareleri, bu görüşmeleri kayda alan alçaklara sesleniyorum. Servis eden alçaklara sesleniyorum. Bu bir ihanettir, bu devlete, bu millete ihanettir. Hem kayda almak hem bunu yayınlamak ihanettir. Bunları yayınlayan medyaya buradan sesleniyorum. Sizde bu ihanete yayınlamak suretiyle iştirak ediyorsunuz. Bütün bunların hepsi bizim hukukumuzda suçtur, herkes yaptığının yargıda hesabını verecektir. Bu ülkeyi, biz kolay bulmadık. Öyle bir takım güçlere uşaklık yapanlara Türkiye'nin geleceğine karartmak isteyen alçaklara, hainlere meydanı asla bırakmayız. Türkiye Allah göstermesin, bir sıkıntıya girse zil takıp oynayacak hainler var. AK Parti kaybetsin de, Türkiye isterse savaşa girsin, Türkiye'de isterse yüzlerce, binlerce insan, birbirinin karşısına dikilsin, bunların umurunda değil. Onun için Yenifakılı'daki bütün kardeşlerime diyorum, MHP'sine CHP'sine başka partilere oy vermiş kardeşlerime de diyorum. Gelin Allah için, bu seçimde bir olalım ve bu hainleri Yenifakılı'dan da bir cevap verelim. Biz hainlerle beraber olamayız."

"

30 Mart seçimlerinden sonra milletin yetki verdiklerinin gerekeni yapacağını söyleyen Bozdağ, "Tayyip Erdoğan düşmanlığı AK Parti düşmanlığı, bu insanları vatana ihanet edecek kadar kötü bir duruma düşürdü. Bunları o çukura, hep birlikte sokacağız. Hiç endişeniz olmasın. Ankara'nın karanlık yerlerinde Amerikası'nda Pensilvanyası'nda Avrupası'nda her neresinde dünyanın olursa olsun, sermayenin medyanın bazı karanlık çevrelerinin içerisinde, her nerede olursa olsun, kim kirli oyunun peşinde koşuyorsa bilsin ki, bu milletin ak evlatları, ak yüzlü insanları, bu oyunları bugüne kadar bozdu. Ayın 30'unda da bozacaktır. Siz 3 Kasım'da ampulü yaktınız, Türkiye'ye aydınlattınız. Artık karanlıklarda saltanat süren, karanlıklarda saltanat sürmüş baykuşlara bu ülkede yer yok. Onlar karanlığı bulamayacaklar çünkü.Türkiye aydınlık olmaya, aydınlık kalmaya devam edecektir. Buna milletimiz asla izin vermeyecektir. Türkiye'nin başına musallat olan, Allah'ın izniyle Türkiyemiz'i kurtaracağız. Hiç kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacak. Her ahlaksızlığın, her alçaklığın, her suçun hesabı sonuna kadar sorulacaktır. Ayın 30'u milletin hesap sorma zamanıdır, millet sandıkta hesabını soracaktır. İnşallah bundan sonra da, milletin yetki verdikleri gerekeni yapacaktır." şeklinde konuştu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×