Antalya’nın vizyon projeleri dünya vitrininde!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, vizyon projelerini “İnvest Antalya” sloganıyla MIPIM 2015'te dünya vitrinine çıkardı.

Antalya’nın vizyon projeleri dünya vitrininde!
11 Mart 2015 Çarşamba 00:07

Fransa’nın Cannes kentinde 10-13 Mart tarihleri içerisinde gerçekleştirilen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM 2015 başladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, vizyon projeleri; Kepezaltı Santral Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi, Konyaaltı Sahil Projesi, Boğaçayı Projesi, Kruvaziyer Liman Projesi ve Balbey Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi ile fuardaki yerini aldı.

93 ülkeden 4 bin 500 yatırımcıya ev sahipliği oluşturan fuarın ilk gününde Antalya Büyükşehir Belediyesi standı yatırımcıların beğenisini çeken stantlar arasındaydı. Büyükşehir Belediyesi bürokratlarından oluşan heyet, uluslar arası yatırımcılara vizyon projeleri tanıttı.

İstanbul Valisi Vasip Şahin ile Toplu Konut İdaresi Başkanı Ergün Turan da Büyükşehir Belediyesi standını ziyaret ederek, planlar konusunda bilgi aldı.  Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de MIPIM 2015 Fuarı’na katılmak üzere bugün Fransa’nın Cannes kentine gitti.

MIPIM dünyanın en kocaman ve tesirli platformu

MIPIM’de uluslararası yatırımcılar, belde planlamacıları, alışveriş merkezleri, mimarlar, konut sektörü, belediyeler ve otel zincirleri bir araya geliyor. MIPIM Fuarı, gayrimenkul ve kentsel dönüşüm projelerinin uluslararası platformda tanıtılması, markaların mühim ortaklıklara imza atması, dünyadaki trendlerin takip edilmesi ve network sağlanması açılarından dünyanın en kocaman ve tesirli platformu şekilde nitelendiriliyor.
 

Kaynak: HABER7.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×