Alternatif bayramlaşmaya kızan Bahçeli: Ayıklanma başlayacak

Meral Akşener tarafından Anadolu Otel'de düzenlenen alternatif bayramlaşmaya kızan Devlet Bahçeli, " Fethullah Gülen örgütlenmesi tarafından yapılan bir oyundur. Bir ayıklanma mevsimi başlayacaktır." dedi

Alternatif bayramlaşmaya kızan Bahçeli: Ayıklanma başlayacak
06 Temmuz 2016 Çarşamba 15:04

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, alternatif bayram kutlaması hakkında sert konuştu: "Bana gelen bilgiler doğrultusunda Fethullah Gülen örgütlenmesi tarafından yapılan bir oyundur. Bir ayıklanma mevsimi başlayacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın."

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezindeki bayramlaşma töreninde konuşuyor. Bahçeli’nin konuşmasının satır başları şöyle:

İslam ülkelerinde huzur küresel güçlerin hedeflerine mi bırakılacak? İslam ülkeleri içinde terörle mücadelede en tecrübeli olan, siyasi alan itibariyle de etkin konumu olan Türkiye’ye çok önemli görevler düştüğü kanaatindeyim. İslam ülkeleri barış ve huzur şurası Türkiye’nin öncülüğünde toplanmalıdır. Öncelikle İslam ülkeleri huzura kavuşturulmalıdır.

Bahçeli daha sonra sorulara yanıt verdi. Bahçeli'nin söyledikleri şöyle:  "MHP’nin alternatifi olmaz. Ciddiye alıyor musunuz onları? MHP’de her arkadaşımız eşine dostuna arkadaşına iftar yemeği vermeyi düşünebilir. Razaman ayında teşkilatlarımız ve ülküdaşlarımız iftar yemekleri düzenlemiştir. Bunları saygı ile karşılarız ama bayram ayrı bir müessesedir. Bunun dışındaki bayramlaşma bana gelen bilgiler doğrultusunda Fethullah Gülen örgütlenmesi tarafından yapılan bir oyundur. Bir ayıklanma mevsimi başlayacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın."


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×