AK Parti’nin Afyon’daki toplantısı öncesinde geniş güvenlik önlemleri alındı

AK Parti’nin düzenlediği 22. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Afyonkarahisar Güral Termal Otel'de yarın başlıyor. Afyonkarahisar’da yapılacak olan kamp öncesi kent genelinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Eşlerin gelmeyeceği...

AK Parti’nin Afyon’daki toplantısı öncesinde geniş güvenlik önlemleri alındı
09 Mayıs 2014 Cuma 17:38

AK Parti’nin düzenlediği 22. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Afyonkarahisar Güral Termal Otel'de yarın başlıyor.

Afyonkarahisar’da yapılacak olan kamp öncesi kent genelinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Eşlerin gelmeyeceği toplantıda ağustos ayında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin değerlendirilmesi bekleniyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında yapılacak kampa başbakan yardımcıları, bakanlar, genel başkan yardımcıları, milletvekilleri ve kurucu üyeler katılacak.

Kampın yapılacağı Güral Termal Otel ve çevresinde güvenlik önlemleri en üst seviyede tutulurken, özel harekat polisleri de otelin bulunduğu yüksek yerlerde konuşlandırıldı. Daha önceden böcek aramalarının yapıldığı otelin giriş ve çıkışları özel güvenlik aracı ile kayıt altına alınırken, basın mensuplarının bulunacağı alan da güvenlik şeridi ile çevrildi.

AK Partili milletvekilleri ve bazı bakanların giriş yapmaya başladığı oteldeki toplantı cumartesi günü Başbakan Erdoğan tarafından yapılacak açılış konuşmasıyla başlayacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, toplantıda seçim konusunda katılımcılara bilgi verecek. Bazı bakanların da güncel olaylarla ilgili sunum yapacakları belirtiliyor.

Kampın ikinci günü olan pazar günü de; Başbakan Erdoğan’ın başkanlığında genel bir görüşme yapılacak ve kabine yeni giren Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Aile ve Sosyal politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AB Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan birer sunum yaparak, sorulara cevap verecek.

CİHAN

AK Parti’nin Afyon’daki toplantısı öncesinde geniş güvenlik önlemleri alındı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×