AK Partili eski meclis üyesi MHP’ye geçti

Yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) saflarına katılımlar devam ediyor.

AK Partili eski meclis üyesi MHP’ye geçti
06 Şubat 2014 Perşembe 12:48

Yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) saflarına katılımlar devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Melikgazi ve Develi programlarında bine yakın vatandaşın MHP saflarına katılmasının ardından, Sivaslılar Derneği eski Başkanı AKP Melikgazi Belediye Meclis Üyesi Kahraman Avcı ve Sivas Kızılöz Dernek Başkanı Ahmet Yılmaz, MHP saflarına katıldı.

Aktif siyaset yaşantısını Milliyetçi Hareket Partisi şemsiyesi altında yapacak olan Kahraman Avcı’nın parti rozetini, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke taktı. Öte yandan, Sivas Kızılöz Dernek Başkanı Ahmet Yılmaz da Milliyetçi Hareket Partisi saflarına katıldı.

MHP’nin vatandaşlar tarafından büyük teveccüh gördüğünü belirten İl Başkanı Mete Eke, hükümetin iç ve dış politikalarında yaptığı hata ve yanlış söylemlerin duyarlı vatandaşlar tarafından takip edildiğini ifade etti. Eke, bu yanlışa ortak olmak istemeyen Türkiye sevdalılarının Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarına katıldığını belirtti. Eke, “Milliyetçi Hareket Partisi iktidara adım adım gelmektedir.” dedi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×