DOLAR:  TL. | 
EURO:  TL. 
Bulunduğunuz Bölgenin Hava Durumu 4° C

Sarıgül: Ak dediler, ne yazık ki kara çıktı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Her ampulün bir süresi vardır.

AYRINTILAR + Increase Decrease
GÜNDEM HABERLERİ 12 Yorum Haber Tarihi: 03.02.2014 18:53:02


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Her ampulün bir süresi vardır. Ampulü süresinde değiştirmediğiniz takdirde önce evde sonra tüm mahallede yangın çıkar. Ampulleri değiştirmenin zamanı geldi. Çünkü Ak dediler, ne yazık ki kara çıktı. dedi.

Büyükçekmece Belediyesi tarafından World Point Sosyal Tesislerinde Büyük Hedefler İçin Büyük Buluşma toplantısı düzenlendi. Toplantıya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Başakşehir Belediye Başkan Adayı Özgür Karabat, Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Esenyurt Belediye Başkan Adayı Gürbüz Çapan ve çok sayıda partili katıldı.

Toplantıda konuşan Mustafa Sarıgül, İstanbulda karalama olmadan, kötüleme olmadan pozitif bir kampanya yürüteceklerini söyledi. Sarıgül, Neler yapacaklarımızı anlatacağız, Büyükşehire sorularımız olacak o cevapları alacağız. İstanbul İstanbuldan yönetilecek. Uzaktan kumandayla yönetim devri bitecek. İstanbulda bilimin, doğanın, çevrenin, hukukun arzu etmediği hiçbir projeye imza atmayacağız. İstanbulluların haklarını, hukuklarını en güzel şekilde koruyacağız. İstanbulda bundan sonra barış, özgürlük, demokrasi ve öteki olmayan bir anlayış konuşulacak. ifadelerini kullandı.

İktidarın 20 yıldır hem yorulup hem de yorduğunu söyleyen Sarıgül, Her ampulün bir süresi vardır. Ampulü süresinde değiştirmediğiniz takdirde önce evde sonra tüm mahallede yangın çıkar. Ampulleri değiştirmenin zamanı geldi. Çünkü Ak dediler ne yazık ki kara çıktı. diye konuştu.

Şişli Belediye Başkanı olarak kalsa iktidar için herhangi bir problem olmayacağını belirten Sarıgül, şöyle devam etti: Sarıgül Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu problem yok. Anketlerde oy sonuçları açıklandı 30da 35de problem yok. Ne zaman anketlerde yüzde 40ı geçtik o zaman Ankaradan konuşmaya başladılar. Şimdi buradan sesleniyorum. Durduramazsın beni, susturamazsın beni, korkutamazsın beni.
CİHAN


Sarıgül: Ak dediler, ne yazık ki kara çıktı Yorum Yazın
İsminiz :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin

0 Yorum Yapılmış "Sarıgül: Ak dediler, ne yazık ki kara çıktı"