Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek, sizlere yük olan, işinize yaramayan bir şeyden kurtulacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Tuvalet Görmek
21 Kasım 2014 Cuma 05:35

Rüyada tuvalet görmek, sizlere yük olan, işinize yaramayan bir şeyden kurtulacağınıza işaret etmektedir. Rüyanızda tuvalete giriyorsanız veya gidiyorsanız, işe yaramaz şeylerden kurtulabilmek için hareket geçtiğinizi anlamalısınız. 

Bu tarz rüyalarda tuvaletin şekli, biçimi ve temizliği önem taşımaktadır.

Küçük bir tuvalet, aile ile yaşanacak sıkıntılara, büyük tuvalet ise aile ile kurulan sıcak ilişkilere işaret etmektedir. Dar bir tuvalette rızkınızı kazanmak çabaya bağlanırken, geniş bir tuvalet huzur ve mutluluğa işaret etmektedir. Temiz bir tuvalet rahatlık içerisinde olmaya, sağlıklı bir vücuda, pis bir tuvalet gerginlik ve strese bağlanmalıdır.

Rüyada göreceğiniz tuvalette mahsur kalmanız durumunda, sıkıntılarınızın devam edeceğine bağlanmalıdır. Taşan bir tuvalet görmek, ailede bir hamile olduğuna ya da bol miktarda mala sahip olacağınıza yorumlanmalıdır. Taşmış pislikleri toplamak beklenmedik masraflara hazır olmanız gerektiğini anlatır.

Güzel kokan temiz bir tuvalet, işlerinizin düzenli olacağına, kötü kokulu tuvalet ise, işlerin kötüleşeceğine karşı size verilen bir sinyaldir.

Tuvaletin kanla dolu olması, ailece tutumlu olduğunuzu, tuvaleti temizlemek rüyayı görene hayırlı işler müjdeler. Tuvaletin tıkanması rüya sahibinin yarım kalan işini, tıkalı tuvaleti açmak ise, olumsuzluklardan kurtulmayı anlatır.

Rüyada tuvaletini yarım bırakmak, hiç yapamamak, duygularınızı açığa çıkaramadığınızı gösterir. Umumi tuvaletleri görmek ise, duygularınızı çekinmeden dışarıya vurduğunuzu anlatır.

Kendini tuvalette kapalı kalmış olarak görmek, vefat etmekle yorumlanır.

Rüyada tuvalet görmek ile ilgili rüyalarınızı ruh halinizi ve cinsiyetinizi dikkate alarak yorumlayınız. Aynı zamanda sosyal yaşantınızı ve niteliklerinizi rüyanızla harmanlamayı unutmayınız. Rüyanız belki geçmişin yansıması, belki de geleceğe doğru atılması gereken bir adımı anlatacaktır. Rüyalarınızı yorumlarken olumlu düşünmeniz her zaman fayda sağlayacaktır.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×