Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, çok yakın bir vakitte evlat sahibi olunacağına işaret eder. Bir başka tabire göre rüyada hamile kadın görmek, müjdeli haber alınacağı yönünde tabir edilir ve şansın çoğalacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, çok yakın bir vakitte evlat sahibi olunacağına işaret eder. Bir başka tabire göre rüyada hamile kadın görmek, müjdeli haber alınacağı yönünde tabir edilir ve şansın çoğalacağına işaret eder.


Başka rüya yorumcularına göre, rüyada hamile görmek, sıkıntı yaşanacağına işaret olarak yorumlanmaktadır. Rüyada hamile olarak görülen kişinin sıkıntı içinde olduğu ve sıkıntılarının artacağı yönünde tabir edilir.
 
Rüyada hamileliliğin doğumla sonlandığı gören kişi doğum yapması ile sıkıntı ve kederden kurtulacaktır. rüyasında kız bebek dünyaya getiren kişi başkasından borç almak zorunda kalacaktır.
 
Rüyasında hamile olduğunu gören kimsenin evlilik yaşamında bazı sıkıntılar yaşanacaktır. Şayet rüyada hamile olduğunu gören kişi gerçek hayatta da hamile ise rahat bir gebelik geçirecektir.
 
Rüyada hamile olduğunu gören kişi evli değilse, yaptığı işlerde başarı kazanacak anlamında yorumlanır. Rüyada hamile olduğunu gören kişi evli ise, müjdeli haberler alacaktır.
 
Hamilelik ile alakalı rüyalar görmek genellikle hayırla yorumlanan rüyalar arasında yer almaktadır. Hamilelik yeni bir şeylerin olacağına işaret eder. Genel anlamda doğum için hazırlık yapılacağı anlamına gelir. Bu nedenle de rüyayı gören erkek olsun, kadın olsun hamilelik ile ilgili rüyalar hayır ile yorumlanır. Hamilelik ile ilgili rüyalar dünya malını anlatmaktadır.
 
Henüz bekar bir kimse rüyasında kendini hamile görmüş ise, yakın zamanda evleneceğine işarettir. Rüyada hamile olduğunu görmek, mal varlığının artacağına ve bol kazanca işaret eder.
 
Rüyada hamile görmek, rüyayı gören kişinin arzu ettiği her şeye ulaşacağı yönünde yorumlanır. Ancak rüyayı gören kişi erkek ise tam tersi olarak yorumlar yapılabilmektedir. Rüyada hamile görmek erkek için, gerçek hayatta sıkıntı ve kedere düşeceğine işarettir.
 
Rüyasında kendini hamile gören kişi gönül ilişkilerinde mutluluğu yakalayacak şekilde de yorumlar yapılmaktadır. Rüyayı gören kişi eğer gerçek hayatta evli ise evlilik hayatında mutluluğu artar ve evine huzur, bereket gelir. Rüyayı gören bekar kişiler için ise yeni bir ilişkide mutluluk yaşanacağı şeklinde yorumlar yapılır.
 
Rüyada hamile olduğunu gören erkeğin bazı yorumlara göre, sakladığı bir takım sırlar açığa çıkacak ve bu nedenle sıkıntılı bir dönem yaşayacaktır. Farklı bir yoruma göre, bu rüyayı gören kişi bilgi sahibi bir şahıs ise daha fazla ilme işaret olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi her hangi bir dalda eğitim görüyor ise gördüğü eğitimin faydasını fazlasıyla görecektir. Çoğu rüya yorumu yapan kişi, hamilelik ile ilgili rüyaları gören kimsenin erkek olması umutsuzluk yönünde değerlendirse de hamilelik rüyaları maddi ve manevi huzura işaret eder.
 
Rüyada hamile görmek, beklenmedik anda gelen kazanç ve gelire işaret eder.
 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×