Erdoğan: Ne kıskanıyorsunuz?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin 2023 hedeflerine sağla adımlarla yürüdüğünü, bazı ülkelerin bunu çekemediğini belirterek, "Ne kıskanıyorsunuz, çalışın sizin de olur" dedi

Erdoğan: Ne kıskanıyorsunuz?
02 Ekim 2016 Pazar 15:02

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimine karşı direnen vatandaşlara seslendiği konuşmasında “(İnlerine gireceğiz) dedik, işte inlerine girdik. Şimdi kaçıyorlar, kaçacak delik arıyorlar. Nereye kaçarlarsa kaçsınlar, onlar kaçacak biz kovalayacağız. Bu dünyada biz, ebedi alemde de Rabbim onlara bunun hesabını soracaktır." dedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz'da darbecilere karşı direnen Ankara'nın Kazan ilçesinde vatandaşlara seslendi. İşte Erdoğan’ın sözlerinden satır başları:

Bunlar bir şeyi unuttular. Bu asil millet kendisini ortaya koyarsa ne olur bunu düşünmediler. Kazan’da 9 şehidimiz var. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, civarında 29 şehidimiz var. Özel harekatta 56 şehidimiz var. Milletin parasıyla alınan F-16’larla alçakça saldırdılar. Bunlar Ahmet'ti, Mehmet'ti, Hasan'dı…Kimdi vuran? Onlar da alçak, güya Ahmet, güya Mehmet, güya Hasan'dı…

Bunlar hala rahmetli Menderes’i ipe gönderdiler, milyonlar Menderes’e oy verirken maalesef idam edilirken meydanlara dökülmedi. Zannettiler ki bu Türkiye aynı Türkiye. Aynı Türkiye değil artık…
Hiç endişeniz olmasın evelallah biz dikleşmeyeceğiz dik duracağız. Asla bu meydanları bunlara bırakmayacağız hep birlikte yürüyeceğiz.Biz havalimanındayken üzerimizden F-16 alçakça alçak uçuş yapıyordu. Ses hızını aşarak biliyorsunuz ses hızını aşınca bomba etkisi yapar, halkımı ürkütmeye çalışıyordu.

BENİM OYUNUM GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞTILAR

Dünyada bazı ülkeler var ki bunu benim bir oyunum olarak göstermeye çalışıyordu. Nasıl oluyor da ölüm için oyun tezgahlıyorsunuz. Arkamızdan helikopterle uçaklar geliyor. Nasıl bir oyun bu iş? Ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştırdığımızda bunlar dünyanın ne olduğunu daha iyi görecekler. Ülkemiz henüz layık olduğu yerde değil. Daha iyi yerlere getireceğiz.

ÇANAKKALE GEÇİŞİ İHALESİ 18 MART'TA

Çanakkale geçişinin ihalesini inşallah 18 Mart’ta yapıyoruz. İnşallah geciken Kanalİstanbul’u da açacağız. Onun da ihalesini yapıyoruz.

“ÇATLAYIP PATLIYORLAR”

İnşallah 2018 dünyanın bir numaralı havalimanının ilk etabının açılışını yapacağız. Tamamlandığında 150 milyon yolcu kapasitesi ile dünyanın en büyüğü olacak. Zaten buna tahammül edemiyorlar. Bundan çatlayıp patlıyorlar. Niye kıskanıyorsunuz? Çalışın sizin de olur.

 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×