Baykal, Ahmet Türk'ün eşini ziyaret etti

CHP Eski Genel Başkanı Baykal, terör örgütüne üyelik suçlamalarıyla gözaltına alınan Ahmet Türk'ün Mardin'deki ailesini ziyaret etti

Baykal, Ahmet Türk'ün eşini ziyaret etti
24 Kasım 2016 Perşembe 11:54

Sonhaberler | Haber Merkezi

CHP Antalya Miletvekili Deniz Baykal, Mardin Büyükşehir Belediye Eş başkanı Ahmet Türk'ün eşi Mülkiye Türk'ü evinde ziyaret etti.

Baykal, 21 Kasım’da gözaltına alınan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk’ün ailesini ziyaret etti. Sabah saatlerinde Mardin’e gelen Deniz Baykal ve beraberindeki heyeti Havalimanında CHP İl başkanı Mahmut Duyan, CHP üyeleri, Ahmet Türk’ün yeğenleri ve yakın çevresi karşıladı.

Havalimanında karşılanan CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal buradan Ahmet Türk’ün evine geçerek Türk'ün eşi Nevin Türk'ü ziyaret ederek Ahmet Türk’ün gözaltına alınmasından duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Ziyarete kısa bir açıklama yapan Baykal, Ahmet Türk’ün ailesini daha önce de birkaç defa ziyaret ettiğini anımsattı. Türk’ün sabah saatlerinde Adliyeye sevk edildiğini öğrendiklerini belirten Baykal, Adliyeden hayırlı bir haber gelmesini beklediklerini söyledi.

Ziyaret daha sonra basına kapalı olarak devam etti.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
ihsan - 1 yıl önce
baykalda kılıçtaroğlulaştı hayır gelmez