Sapkın gazetecilikte son nokta

Sol isimli haber sitesi 'seks partileri, çocuk istismarı ve cinsel sapkınlıklar'la ilgili haberinde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Güler Sabancı, Hanzade Doğan Yalçındağ ve Rahmi Koç'un fotoğrafını kullandı

Sapkın gazetecilikte son nokta
31 Mayıs 2016 Salı 22:39

Sık sık İslam'ı ve Müslümanları karalayan haberleriyle bilinen Sol isimli haber sitesi, bugün yayınladığı bir makalede skandal üstüne skandala imza attı. 

Sitede Özgür Şen imzasıyla kaleme alınan "Zenginler, siyasetçiler ve yıldızlar hep beraber seks partisinde" başlıklı yazının sosyal medya paylaşımında, konuyla ile hiçbir ilgileri olmadığı halde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip, Güler Sabancı, Hanzade Doğan Yalçındağ ve Rahmi Koç'un yer aldığı kare kullanıldı. Sitenin imza attığı bir diğer skandal ise makalenin içeriğinde yer aldı. 

Dünyanın bir ucundaki cinsel sapkınlıklara değinilen makalede,  alakasız bir şekilde önce Ensar Vakfı'na ardında vakıf ve Kur'an kurslarıyla ilgi kurulmaya çalışılıyor. 

Makalede, dünyanın farklı bölgelerinde işlenen cinsel sapıklıklarla alakalı cümleler kurulduktan sonra araya tamamen ilgisiz olduğu halde, "Vakıf ve Kuran Kurslarında sistematik olarak çocuklara tecavüz edilmesi..." cümlesi de serpiştirilerek yazının asıl amacı ortaya konuyor. 

Anlatım akışına, akla ve mantığa aykırı bir şekilde cinsel sapıklıklar ile Kur'an Kursları'nı bir araya getiren o yazının ilgili bölümü şöyle: 

Küçük kızların zorla dahil edildiği ve en zenginlerin katıldığı seks partileri... Vakıf ve Kuran Kurslarında sistematik olarak çocuklara tecavüz edilmesi... Uzakdoğulu çocuklara tecavüz etmek için Batılı para babaları için düzenlenen seks turları... Yoksul çocukları avlamak için zenginlere düzenlenen vahşi kampanyalar... Dünyanın her yerinde acımasızca alınıp satılan kadın köleler... Hepsi için türlü nedenler söylenebilir ve kimse bunlara önemsiz diyemez.


 


Etiketler; #Sol hakaret

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Temel candan - 2 yıl önce
Bu siteler kapatilanazsa burnunuz b, dan kurtulmaz