Çavdarhisar’da Yaz Dönemi Destekleme Kursları’na ilgi

Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesinde Çavdarhisar Ortaokulu ve Hacıkebir Ortaokulunda TEOG sınvlarına hazırlık için 7 ve 8. sınıf öğrencileri için yaz okullarına ilginin yoğun olduğu bildirildi.Çavdarhisar İlçe Milli Eğitim Müdürürü...

Çavdarhisar’da Yaz Dönemi Destekleme Kursları’na ilgi
18 Temmuz 2017 Salı 12:29

Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesinde Çavdarhisar Ortaokulu ve Hacıkebir Ortaokulunda TEOG sınvlarına hazırlık için 7 ve 8. sınıf öğrencileri için yaz okullarına ilginin yoğun olduğu bildirildi.

Çavdarhisar İlçe Milli Eğitim Müdürürü Ginyas Kaya, ’’İlçemizde yaz döneminde, Çavdarhisar Ortaokulu ve Hacıkebir Ortaokulunda düzenlenen destekleme kurslarını ziyaret ettik. Gerçekleşen ziyarette öğrencilerle sohbet ettik ve kursların işleyişi hakkında idareci ve öğretmenlerden bilgi aldık. Türkçe, Matematik, İnkilap Tarihi, Fen Bilgisi, İngilizce ve Din Kültürü derslerinde eğitimler devam ediyor. Amacımız mümkün olan en yüksek başarıya ulaşmak için planlı çalışmalarımıza devam etmek’’ ifadelerini kullandı.

Kurs öğrencilerine meyve suyu ve kek ikramında bulunan Müdür Ginyas, kurslarımıza katılan 60 öğrencimize başarılar diliyorum dedi.(YD-EFE)

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×