Zavoli’nin sponsor olduğu Dursun Çavuş filmi vizyona giriyor

İtalya’nın dünyaca ünlü LPG ve CNG otomotiv sistemleri şirketi Zavoli sponsorluğunda çekimleri tamamlanan Dursun Çavuş adlı politik komedi filmi 14 Mart’ta vizyona giriyor.

Zavoli’nin sponsor olduğu Dursun Çavuş filmi vizyona giriyor
03 Mart 2014 Pazartesi 17:33

İtalya’nın dünyaca ünlü LPG ve CNG otomotiv sistemleri şirketi Zavoli sponsorluğunda çekimleri tamamlanan Dursun Çavuş adlı politik komedi filmi 14 Mart’ta vizyona giriyor. Yerel bir siyasetçinin gerçek yaşam öyküsünden esinlenerek hazırlanan politik komedi filminde; Perihan Savaş, Turan Özdemir, Sinan Bengier, Umut Oğuz, Oğuzhan Yıldız, Burçin Abdullah, Seden Kızıltunç ve Yunus Bülbül gibi birçok ünlü oyuncu rol aldı. Türk sinemasına güç, sanatçısına destek olmak amacıyla Dursun Çavuş filminin ana sponsorluğunu üstlendiklerini belirten Zavoli Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Fırat, “Çevre, yaşam ve insan odaklı projeleri, sanatsal bilimsel çalışmaları desteliyoruz. Dursun Çavuş filmine sponsor olmakla siyasi yarışların da toplumu gülümseten, dayanışma içinde bir arada tutan yanı olduğunu keyifle gördük. Çok başarılı bir yapım oyuncu ve yönetmen kadrosunu kutlarım.” dedi.

FİLMİN HİKAYESİ 1973 YILINA DAYANIYOR

Adıyaman Üniversitesi’nde 7 Mart 2014 tarihinde galası yapılacak olan filmin hikayesi, 1973 yıllarına dayanıyor. Adıyaman'da yaşayan Dursun Çavuş postacılık yaparak geçimini kazanmaktadır. Ancak Dursun Çavuş'un oğlu Abuzer, Belediye Başkanı Reşat Ağa'nın kızına aşık olunca işler karışır. Ağayla arası bozulan Dursun Çavuş karısı Server ve arkadaşlarının gazına gelip emekliliği ister ve belediye başkanlığına adaylığını koyar. Seçim kampanyaları boyunca sıradan bir vatandaş olan Dursun Çavuş'a destek veren hemşehrileri Dursun Çavuş'un seçileceğine kesin gözle bakmaktadır.

CİHAN

Zavoli’nin sponsor olduğu Dursun Çavuş filmi vizyona giriyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×