Çağan Irmak kamyoncuları konu alan film çekmeye hazırlanıyor

Mercedes-Benz Türk, 30 senedir kendisini yalnız bırakmayan ve bu başarıda büyük bir paya sahip olan müşterilerine ve kamyon emekçilerine teşekkür etmek amacıyla Çağan Irmak ile bir ilke imza atıyor.

Çağan Irmak kamyoncuları konu alan film çekmeye hazırlanıyor
28 Mayıs 2015 Perşembe 16:29

 Çağan Irmak Mercedes-Benz için film çekecek

Yönetmen Çağan Irmak, Mercedes-Benz Türk için yönettiği 3 farklı senaryodan oluşan kısa filmlerle izleyenlere yine duygu dolu anlar yaşatacak.

Mercedes-Benz Türk, kamyoncuların hikâyelerini konu alan 3 farklı kısa filmi, Haziran ayının başından itibaren sosyal medya üzerinden takipçileriyle buluşturacak.

Mercedes-Benz Türk yol arkadaşlarına Çağan Irmak ile sesleniyor

Bugüne kadar 11 sinema filmi, 2 kısa film ve 8 dizi filmine imza atan Çağan Irmak, bu kez kamyon sektörü ve emekçilerinin hikâyelerini anlatmak için kamera arkasına geçti.

Kamyon şoförlerinin gerçek hikâyelerinden yola çıkılarak kaleme alınan senaryoların çekimleri yaklaşık 15 günde birbirinden farklı mekânlarda gerçekleştirildi. Çekimler için kamera önünde ve arkasında 100 kişiyi aşkın büyük bir ekip yer aldı.

Kamyoncuların hikâyeleri anlatılıyor

Mercedes-Benz Türk, yıllardır yollarda Mercedes'in hikâyesini yazan kamyoncu dostlarıyla paylaşmak için hazırladığı bu proje ile hayatın içindeki duyguların yansıtılmasını hedefliyor.

"Sır" filminde ailesinden uzakta günlerce direksiyon başında onların özlemiyle ter döken bir şoförün bu özlemi gidermek için neler yaptığı konu ediliyor.

"Bir Kamyon Aşk" isimli diğer filmde ise Anadolu'nun bir köşesinde küçük bir kasabada nakliyat işi yapan genç bir şoförün mahallenin güzel ve başarılı öğrencisine aşık olmasıyla başlayan hikayenin ayrılıklar ve özlemlerin sonunda ilginç bir tesadüfle sonlanması anlatılıyor.

Üçüncü film olan "Hayat Okulu"nda ise yıllarca emek harcayarak başarıya ulaşmış, çekirdekten yetişen bir filo sahibinin bir gazeteciyle yaptığı röportaj sırasında anlattığı ve bu başarının ardındaki önemli hatıralar konu ediliyor.

3 farklı senaryo ile kamyon sahipleri, şoförleri ve aileleri için çekilen filmler, izleyenlerin kalbine dokunacak.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×