Avatar 5'in Senaryosu Hazır

Bilim Kurgu filmi Avatar'ın devam filmleri serisi uzayacağa benziyor.Filmin müzikleri yapana James Horner yönetmen James Cameron'un beşinci avatar filmini senaryosunu tamamladığını yazdı.

Avatar 5'in Senaryosu Hazır
30 Nisan 2015 Perşembe 16:50

Avatar filminin devamında önce iki film daha çekeceğini açıklayan yönetmen James Cameron, geçtiğimiz aylarda serinin iki değil üç filmle devam edeceğini açıklamıştı. James Cameron filmlerinin müziklerinden sorumlu besteci James Horner’ın söylediklerine göre, ünlü yönetmen beşinci Avatar filminin bile senaryosunu yazmış durumda!
 
Avatar alemini sinematik bir evrene dönüştürmeyi planladığını her fırsatta söyleyen James Cameron, her devam filmi için farklı ekiplerle birlikte senaryolar üzerine çalışıyor. Yapılan resmi açıklamalara göre, Avatar serisinin ikinci filmi 2017’de vizyonda olacak.
 
HeyUGuys isimli dergiye bir röportaj veren James Horner, Cameron’ın dört devam filmi senaryosunu tamamladığını, şu sıralar tüm mesaisini bunları üç filme indirmeye çalışmaya harcadığını söyledi. James Cameron’ın filmleri en iyi şekilde içiçe geçireceğinden emin olduğunu vurgulayan Horner’a göre, serinin son filmini 2020 yılında izlememiz muhtemel.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×