Antalya “Kızıl Ajan’a” yaradı: Anna Chapman ticarete başlıyor

Antalya’da abiye koleksiyonunu sergileyen ve “Kızıl Ajan” olarak tanınan Rus eski bayan ajan Anna Chapman, ticaret hayatına başlıyor.

Antalya “Kızıl Ajan’a” yaradı: Anna Chapman ticarete başlıyor
10 Ocak 2014 Cuma 16:05

Antalya’da abiye koleksiyonunu sergileyen ve “Kızıl Ajan” olarak tanınan Rus eski bayan ajan Anna Chapman, ticaret hayatına başlıyor. Eski ajan, “Anna Chapman” markasıyla kendi ürünlerini satışa çıkarmayı planlıyor. Chapman, Antalya’da düzenlenen 17. Dosso Dossi Fashion Show’da tüm tasarımları kendisine ait 100 parçalık koleksiyonunu sergilemekte.
Chapman’ın çalıştığı Fondservisbank sözcüsü Grigori Belkin, Rus basınına yaptığı açıklamada, ilk aşamada internet mağazasının açılacağını kaydetti. Belkin, “Rusya’da Chapman’ın ilk koleksiyon ürünlerine geniş çapta ulaşımı sağlama açısından çok ünlü bir internet mağazası, daha sonra özel mağaza zinciri açmayı hedefliyoruz. “Anna Chapman” markasıyla Rusya’da şubat ayının başlarında koleksiyon satışını başlatmayı planlıyoruz. Bu marka adı altında koleksiyonların hazırlanmasında genç Rus dizayn uzmanları görev alıyor. Ürünler hem fiyat hem stil özelliği bakımından fiiliyatta tüm Rusların seveceği koleksiyon olacak.” şeklinde konuştu.
Chapman Nisan ayında da Eskişehir’de Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Uluslararası Genç Doğa Bilimciler Turnuvası'nın açılış törenine katılmıştı.
Chapman 2010’da ABD’de Rus casusluk şebekesi üyesi olduğu gerekçesiyle tutuklandıktan sonra takas edilerek Rusya’ya iade edilmişti.
CİHAN

Antalya “Kızıl Ajan’a” yaradı: Anna Chapman ticarete başlıyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×