Dice Kayek, Paris Moda Haftası'na yeni butikle girdi

- Dice Kayek, Paris Moda Haftasını "pop-up butik" olarak adlandırılan geçici bir mağaza ile açtı

Dice Kayek, Paris Moda Haftası'na yeni butikle girdi
27 Eylül 2016 Salı 23:37

PARİS (AA) - Türkiye’nin dünyaca ünlü moda markalarından Dice Kayek, Paris Moda Haftasına Saint-Germain semtinde açtıkları yeni butikle girdi.

Başkent Paris'in önemli kültür ve moda merkezi Saint Germain'deki Saint-Benoit Sokağı'nda açılan butik için açılış resepsiyonu düzenlendi. Resepsiyona markanın kreatif direktörleri Ayşe ve Ece Ege kardeşler ile çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan modacı Ayşe Ege, bu yıl defile yapmak yerine "sokaktaki insanlara daha yakın olmak ve daha görünür olmak" için butik açtıklarını söyledi.

"Pop-up butik" olarak adlandırılan geçici butik projesi, yurt dışında “Made in Turkey” imajının oluşturulmasını amaçlayan marka destek programı "Turquality" kapsamında hazırlandı.

Butik, Paris Moda Haftası (27 Eylül - 5 Ekim) ve sonrasındaki Uluslararası Sanat Fuarının (FIAC) (20-23 Ekim) düzenlendiği 23 Ekim tarihine kadar açık kalacak.

Butikte markanın hem 2016-2017 Sonbahar-Kış yeni koleksiyonu hem de ikonik modellerinin farklı işlemeler, antika broşlar ile tasarlanmış ürünleri satışa sunulacak.

Dice Kayek butiğinde ayrıca moda ve sanat alanından farklı sanatçılarla işbirlikleri ve çeştli etkinlikler gerçekleştirilecek. Sanatçılarla yapılan işbirlikleri sonucunda satışa sunulacak özel tasarımlardan elde edilecek gelir, kız çocuklarının eğitimine katkı sağlayan bir vakfa bağışlanacak.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×