13. Uluslararası Alanya Caz Günleri

- Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen etkinlikte Rachelle Jeanty, The Afrojazz Experience ile Dixie Kings Of Hungrary sahne aldı

13. Uluslararası Alanya Caz Günleri

ANTALYA (AA) - Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen 13. Uluslararası Alanya Caz Günleri'nin üçüncü gününde, Rachelle Jeanty, The Afrojazz Experience ile Dixie Kings Of Hungrary sahne aldı.

Alanya Belediyesi tarafından bu yıl 13'üncüsü düzenlenen ve Kızılkule Meydanı'nda gerçekleştirilen etkinlik, ünlü grupların konserleriyle devam ediyor.

Festivalin üçüncü gününde trombon ve vokalde Ivan Nagy, trompette Bela Szaloky, klarnette Arpad Dennert, kontrbasda Miklos Csikos, davulda Gabor Kovacsevics, piyanoda Peter Pinter ve bançoda Pal Gaspar'dan oluşan Dixie Kings Of Hungrary grubu sahne aldı.

Sahneye çıkan ikinci grup ise Rachelle Jeanty ve The Afrojazz Experience oldu. Başvokal Rachelle Jeanty'e, elektrobasda Noriaki Hosoya, davulda Dimitri Christides, perküsyonda Tunda Alibaba ve piyanoda Falk Bonitz eşlik etti.

Turistlerin de ilgi gösterdiği etkinlik, yarın Etibar Asadlı Trio Special Guests: Samira Efendiyeva, Shehriyar Imanov ile sona erecek.İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×